Fotoalba Flickr

2.liga muži

2.liga muži 2016-12-19T00:25:41+00:00

2.liga squash muži v sezóně 2015 – 2016

2.liga squash muži – výsledky po 7. a 8.kole

PořadíDružstvoUtkáníVýhryProhryScrUtkáníSetySkoreBody
SKUPINA A
1.SC Strahov D15141043:17140:712091:1651    72
2.SK Zvonárna15132043:17142:752111:1731    71
3.SC Otec - TOPO muži C1569029:31103:1101780:1895    50
4.SQUASH SPORT ČIMICE A15510027:3396:1161826:1897    47
5.Hector Squash A15411019:4185:1321740:2033    38
6.SCE Rugged Team15312019:4178:1401804:2145    37
SKUPINA B
1.Tornádo Squash "A"15141043:17143:732121:1691    72
2.HAMR HARROW C15114042:18142:822156:1890    68
3.1.SQ Teplice C1569033:27118:1082056:2017    54
4.SQUASH MODRÝ SVĚT X1578030:30119:1122131:2048    52
5.Muži SK US Gumbin1578026:34102:1181872:2010    48
6.1.SQ Teplice B1501506:5439:1701486:2166    21
SKUPINA C
1.SK Poděbrady A15141050:10163:502178:1460    79
2.Squashpark Kocourkov Praha15114041:19139:922170:1954    67
3.Muži SK US Cibulka M1587033:27115:941757:1764    56
4.HAŠTAL B BLUE ARROW1569028:32111:1171984:2008    49
5.SQUASH FLOŠNA HK1569025:3594:1201848:1853    46
6.SQUASH MODRÝ SVĚT Q1501503:5724:1731147:2045    18
SKUPINA D
1.SCC Hradec Králové "B" - Berger Huck15123041:19135:832007:1765    68
2.HEAD - B1587032:28112:1051935:1877    55
3.HAŠTAL C Smädná Ťava1587030:30110:1071882:1896    53
4.Consit Drive1587027:3398:1121748:1817    50
5.SK Barbora1569026:3494:1171795:1884    47
6.SQUASH MODRÝ SVĚT W15312024:3696:1211851:1979    42
SKUPINA E
1.ZONE4YOU Moravská Slavia Brno B15141048:12153:652146:1633    77
2.SQ Highland sport15105039:21136:862027:1832    64
3.SC Stroke Znojmo A15105038:22129:801990:1610    63
4.VŠSK Dunlop Univerzita Zlín B15411022:3888:1281759:2019    41
5.Draps Olomouc15510020:4080:1381763:2065    40
6.Moravská Slavia Happy squash club15213013:4766:1551680:2206    30
SKUPINA F
1.MatchToMe.com15132041:18134:761912:1571    69
2.SC FAJNE - II. liga muži1596037:23131:972092:1815    61
3.ABÁCIE VALMEZ1569028:30104:1131813:1942    49
4.CORKERS B - Ostrava1594226:3189:1071360:1721    48
5.SBA Squash Team Ostrava15510023:37101:1221993:1990    43
6.Squash v Pohodě15312022:3884:1281736:1867    40
Hodnocení:výhra 4:0 / 6 bodůvýhra 3:1 / 5 bodůvýhra 2:2 / 4 bodyprohra 2:2 / 3 bodyprohra 1:3 / 2 bodyprohra 0:4 / 1 bodkontumace / 0 bodů

2.liga squash muži – výsledky po 3. a 4.kole

PořadíDružstvoUtkáníVýhryProhryScrUtkáníSetySkoreBody
SKUPINA A
1.SK Zvonárna *871023:977:381132:922    38
2.SC Strahov D *871023:974:341079:831    38
3.SQUASH SPORT ČIMICE A *835014:1851:621007:1013    25
4.SC Otec - TOPO muži C *826015:1752:64965:1057    25
5.SCE Rugged Team835013:1951:691059:1148    24
6.Hector Squash A82608:2441:79919:1190    18
SKUPINA B
1.Tornádo Squash "A"880023:976:401117:884    39
2.HAMR HARROW C871022:1077:411132:971    37
3.1.SQ Teplice C835017:1563:611128:1134    28
4.Muži SK US Gumbin844015:1757:631010:1089    27
5.SQUASH MODRÝ SVĚT X826014:1856:651092:1122    24
6.1.SQ Teplice B80805:2728:87882:1161    13
SKUPINA C
1.SK Poděbrady A880027:588:281175:807    43
2.Squashpark Kocourkov Praha862024:880:401160:975    38
3.Muži SK US Cibulka M853017:1558:52897:953    30
4.HAŠTAL B BLUE ARROW835014:1859:661100:1119    25
5.SQUASH FLOŠNA HK826012:2047:68998:1058    22
6.SQUASH MODRÝ SVĚT Q80802:3014:92681:1099    10
SKUPINA D
1.SCC Hradec Králové "B" - Berger Huck880026:681:331138:867    42
2.Consit Drive844016:1656:57982:999    28
3.HAŠTAL C Smädná Ťava844015:1757:591017:1044    27
4.SK Barbora844013:1946:63927:1016    25
5.SQUASH MODRÝ SVĚT W *826013:1951:60940:998    23
6.HEAD - B *826013:1948:67974:1054    23
SKUPINA E
1.ZONE4YOU Moravská Slavia Brno B871025:778:371111:851    40
2.SC Stroke Znojmo A862023:974:351060:791    37
3.SQ Highland sport853019:1369:481046:990    32
4.Draps Olomouc835011:2142:71914:1060    22
5.VŠSK Dunlop Univerzita Zlín B826011:2144:69908:1051    21
6.Moravská Slavia Happy squash club81707:2534:81869:1165    16
SKUPINA F
1.MatchToMe.com871022:970:39948:862    37
2.CORKERS B - Ostrava871020:1063:43899:841    35
3.SC FAJNE - II. liga muži853018:1465:541069:996    31
4.ABÁCIE VALMEZ835015:1657:60986:1019    26
5.Squash v Pohodě817010:2241:72927:1014    19
6.SBA Squash Team Ostrava81709:2345:731013:1110    18
Hodnocení:výhra 4:0 / 6 bodůvýhra 3:1 / 5 bodůvýhra 2:2 / 4 bodyprohra 2:2 / 3 bodyprohra 1:3 / 2 bodyprohra 0:4 / 1 bodkontumace / 0 bodů

2.liga squash muži – výsledky po 1. a 2.kole

PořadíDružstvoUtkáníVýhryProhryScrZápasySetySkoreBody
SKUPINA A
1.SK Zvonárna440013:341:13551:389   21
2.SC Strahov D431011:535:16504:34918
3.SQUASH SPORT ČIMICE A42208:827:27477:46014
4.SCE Rugged Team42207:927:34533:58013
5.SC Otec - TOPO muži C41307:926:33466:53712
6.Hector Squash A40402:1412:45372:5886
 
SKUPINA B
1.HAMR HARROW C440012:0442:20604:528    20
2.Tornádo Squash "A"440011:0538:22573:441    19
3.1.SQ Teplice C42209:0735:27573:532    15
4.Muži SK US Gumbin42206:1025:37495:574    12
5.1.SQ Teplice B *40405:1120:39463:560    9
6.SQUASH MODRÝ SVĚT X *40405:1125:40573:646    9
SKUPINA C
1.SK Poděbrady A440012:0441:18571:435    20
2.Squashpark Kocourkov Praha431012:0439:20567:470    19
3.Muži SK US Cibulka M *42209:077:27507:503    15
4.SQUASH FLOŠSNA HK *42209:078:27563:517    15
5.HAŠŠTAL B BLUE ARROW41305:112:38540:605    10
6.SQUASH MODRÝ SVĚT Q40401:158:47354:572    5
SKUPINA D
1.SCC Hradec Králové "B" - Berger Huck440013:0316:18572:457    21
2.SK Barbora44009:0733:23520:468    17
3.HAŠŠTAL C Smädná Tava422010:0635:24551:523    16
4.Consit Drive42209:0731:29531:522    15
5.SQUASH MODRÝ SVĚT W40404:1218:38440:530    8
6.HEAD - B40403:1317:42466:580    7
SKUPINA E
1.SC Stroke Znojmo A21105:0318:9256:200    8
2.SQ Highland sport *21104:0416:16269:278    7
3.VŠSK Dunlop Univerzita Zlín B *21104:0415:14272:258    7
4.Draps Olomouc20202:069:20218:289    4
SKUPINA F
1.CORKERS B - Ostrava440011:0434:18424:360    19
2.MatchToMe.com431010:0533:22453:472    17
3.ABÁCIE VALMEZ *42208:0829:29499:472    14
4.SC FAJNE - II. liga mužži *42208:0829:28498:495    14
5.Squash v Pohodě41307:0926:33512:496    12
6.SBA Squash Team Ostrava40403:1319:40495:586    7
Hodnocení:výhra 4:0 / 6 bodůvýhra 3:1 / 5 bodůvýhra 2:2 / 4 bodyprohra 2:2 / 3 bodyprohra 1:3 / 2 bodyprohra 0:4 / 1 bodkontumace / 0 bodů

2.liga squash muži – kalendář pro sezónu 2015-16

ZahajeniUkonceniNazev akceMisto konaniPoznamka
24.10.1525.10.151-2-3.liga muzidle rozpisu
12.12.1513.12.151-2-3.liga muzidle rozpisu
20.02.1621.02.161-2-3.liga muzidle rozpisu
16.04.1617.04.161-2-3.liga muzidle rozpisu
21.05.1622.05.161-2-3.liga muzi (baraz)

2.liga je třetí nejvyšší soutěží družstev ve squashi. Za družstvo hrají čtyři hráči seřazení podle výkonnosti na pozici č.1 až č.4 s tím, že proti sobě hrají vždy hráči na stejné pozici. O výsledku rozhoduje počet vítězných utkání, v případě rovnosti pak počet vítězných setů, bodů atd. Každý tým má uvedeny své hráče na soupisce, která se může během sezóny aktualizovat. Soupisky dle data platnosti jsou přiloženy na této stránce.

2.ligu mužů tvoří šest skupin zpravidla po 5-ti až 6-ti týmech v rámci možností rozdělené lokálně co nejblíže, které se spolu utkají několikrát během sezóny. O postupujících týmech z 2.ligy do 1.ligy a sestupech se rozhoduje podle pravidel platných pro danou sezónu a uvedených na této stránce v Hracím řádu. Podrobná pravidla soutěže jsou uvedena v Soutěžním a klasifikačním řádu ČASQ.

Předpisy
Platnost od NázevSoubor
10.08.2015Hrací řád sezóna 2015-16
01.10.2015Bodování soutěže družstev
02.10.2015Rozpis utkání 2.ligy
01.10.2015Rozpis utkání 2.ligy
Soupisky
Platnost od Název Soubor
Skupina A
24.04.2015Soupisky 2.liga muži A
06.12.2014Soupisky 2.liga muži A
04.10.2014Soupisky 2.liga muži A
17.09.2014Soupisky 2.liga muži A
Skupina B
24.04.2015Soupisky 2.liga muži B
01.02.2015Soupisky 2.liga muži B
06.12.2014Soupisky 2.liga muži B
04.10.2014Soupisky 2.liga muži B
17.09.2014Soupisky 2.liga muži B
Skupina C
24.04.2015Soupisky 2.liga muži C
01.02.2015Soupisky 2.liga muži C
04.10.2014Soupisky 2.liga muži C
17.09.2014Soupisky 2.liga muži C
Soupisky
Platnost od Název Soubor
Skupina D
24.04.2015Soupisky 2.liga muži D
02.02.2015Soupisky 2.liga muži D
04.10.2014Soupisky 2.liga muži D
17.09.2014Soupisky 2.liga muži D
Skupina E
24.04.2015Soupisky 2.liga muži E
04.10.2014Soupisky 2.liga muži E
17.09.2014Soupisky 2.liga muži E
Skupina F
24.04.2015Soupisky 2.liga muži F
01.02.2015Soupisky 2.liga muži F
06.12.2014Soupisky 2.liga muži F
04.10.2014Soupisky 2.liga muži F
17.09.2014Soupisky 2.liga muži F

2.liga squash muži v sezóně 2014 – 2015

2.liga je třetí nejvyšší soutěží družstev ve squashi. Za družstvo hrají čtyři hráči seřazení podle výkonnosti na pozici č.1 až č.4 s tím, že proti sobě hrají vždy hráči na stejné pozici. O výsledku rozhoduje počet vítězných utkání, v případě rovnosti pak počet vítězných setů, bodů atd. Každý tým má uvedeny své hráče na soupisce, která se může během sezóny aktualizovat. Soupisky dle data platnosti jsou přiloženy na této stránce.

2.ligu mužů tvoří šest skupin zpravidla po 5-ti až 6-ti týmech v rámci možností rozdělené lokálně co nejblíže, které se spolu utkají dvakrát během sezóny. O postupujících týmech z 2.ligy do 1.ligy a sestupech se rozhoduje podle pravidel platných pro danou sezónu a uvedených na této stránce v Hracím řádu. Podrobná pravidla soutěže jsou uvedena v Soutěžním a klasifikačním řádu ČASQ.

Předpisy
Platnost od NázevSoubor
15.09.2014Hrací řád sezóna 2014-15
15.09.2014Bodování soutěže družstev
24.04.2015Rozpis utkání 2.ligy mužů
15.09.2014Rozpis utkání 2.ligy mužů
Soupisky
Platnost od Název Soubor
Skupina A
24.04.2015Soupisky 2.liga muži A
06.12.2014Soupisky 2.liga muži A
04.10.2014Soupisky 2.liga muži A
17.09.2014Soupisky 2.liga muži A
Skupina B
24.04.2015Soupisky 2.liga muži B
01.02.2015Soupisky 2.liga muži B
06.12.2014Soupisky 2.liga muži B
04.10.2014Soupisky 2.liga muži B
17.09.2014Soupisky 2.liga muži B
Skupina C
24.04.2015Soupisky 2.liga muži C
01.02.2015Soupisky 2.liga muži C
04.10.2014Soupisky 2.liga muži C
17.09.2014Soupisky 2.liga muži C
Soupisky
Platnost od Název Soubor
Skupina D
24.04.2015Soupisky 2.liga muži D
02.02.2015Soupisky 2.liga muži D
04.10.2014Soupisky 2.liga muži D
17.09.2014Soupisky 2.liga muži D
Skupina E
24.04.2015Soupisky 2.liga muži E
04.10.2014Soupisky 2.liga muži E
17.09.2014Soupisky 2.liga muži E
Skupina F
24.04.2015Soupisky 2.liga muži F
01.02.2015Soupisky 2.liga muži F
06.12.2014Soupisky 2.liga muži F
04.10.2014Soupisky 2.liga muži F
17.09.2014Soupisky 2.liga muži F

2.liga muži – kalendář pro sezónu 2014-15

ZahajeniUkonceniNazev akceMisto konaniPoznamka
18.10.1419.10.141+2+3.liga muzi (kolo 1+2)dle rozpisu
13.12.0414.12.141+2+3.liga muzi (kolo 3+4)dle rozpisu
14.02.1515.02.151+2+3.liga muzi (kolo 5+6)dle rozpisu
09.05.1510.05.151+2+3.liga muzi (kolo 7+8)dle rozpisu
23.05.1524.05.151+2+3.liga muzi (baraz)

2.liga muži výsledky po 7. a 8.kole

Skupina A
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1SC Strahov B12:36538221368721241872
2CHRPA B BLUE ARROW10:56136241219319281843
3SQUASH SPORT ÈIMICE A8:76138221309621011981
4SCE Rugged Team7:852303010711019101906
5SK Squash Plzeò8:751283211111920462082
6SquashYard Praha A0:152510506116117652190
Skupina B
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1SC Otec - TOPO muži C13:27345151517021571750
2Muži SK US Gumbin8:755322812411722232129
3SQ Highland sport7:853312911011519191953
4HEAD - B8:749263411011920571996
5Ludu squash club Kladno6:944243610012717921995
6SQUASHSPORT SQUASHARENA C3:123921398413717652090
Skupina C
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1Squash club Háje C14:17546141466920901611
2Tornádo Squash "A"10:558332712310021061883
31. SQ Teplice C9:656322812510220491802
4SQUASH MODRÝ SVÌT X6:95332281099718951537
5Feather Dondas Stars5:104626349211717221825
6SQUASHSPORT SQUASHARENA B1:14161149471578752079
Skupina D
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1SQUASHSPORT SQP - A15:07949111585821651514
2SCC Hradec Králové "B" - Berger Huck9:66238221368621181757
3Squashpark Kocourkov Praha10:56035251269020011727
4SK Barbora5:104727339512318341949
5SC Prague United5:104626349311517141833
6Olymp Trutnov1:14165553116710232075
Skupina E
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1Squash Slovácká A11:15532161106216261326
2SC Stroke Znojmo A6:6452721898215121396
3VŠSK Dunlop Univerzita Zlín C7:5442523868515191485
4Draps Olomouc4:8392325848414731324
5Moravská Slavia Brno C2:102413355411010031602
Skupina F
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1SC Squash Tøinec15:07545151476320941442
2CORKERS B - Ostrava8:76138211187516421355
3SQUASH OSTRAVA-MARIÁNSKÉ HORY "A"9:65634261109416671591
4ABÁCIE VALMEZ7:84523379812018581918
5SC FAJNE4:114324368912217351902
6VŠSK Dunlop Univerzita Zlín B2:13281346451459961784
Hodnocení:výhra 4:0 / 6 bodůvýhra 3:1 / 5 bodůvýhra 2:2 / 4 bodyprohra 2:2 / 3 bodyprohra 1:3 / 2 bodyprohra 0:4 / 1 bodkontumace / 0 bodů

2.liga muži výsledky po 5. a 6.kole

Skupina A
PořadíTýmUtkání BodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1SC Strahov B9:35130181067116701485
2SQUASH SPORT ČIMICE A7:55132161107417441606
3CHRPA B BLUE ARROW8:4482820927815131491
4SK Squash Plzeň6:6412325929416571678
5SCE Rugged Team6:6412325818914721513
6SquashYard Praha A0:12208405212714661749
Skupina B
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1SC Otec - TOPO mužži C11:16037111255417731377
2Mužži SK US Gumbin7:54526221029718271846
3SQ Highland sport4:8402424839614951584
4Ludu squash club Kladno6:6392127889715741592
5HEAD - B6:6382028889816771642
6SQUASHSPORT SQUASHARENA C2:102915336211213381643
Skupina C
PořadíTýmUtkání BodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1Squash club Háje C11:16037111175216411269
2Tornádo Squash "A"8:4452523948516691539
31. SQ Teplice C7:54526221018016261452
4SQUASH MODRÝ SVĚT X4:8432721937315431180
5Feather Dondas Stars5:7382127749314041415
6SQUASHSPORT SQUASHARENA B1:1110840311276011629
Skupina D
PořadíTýmUtkání BodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1SQUASHSPORT SQP - A12:0654171304117351137
2Squashpark Kocourkov Praha10:25432161085815801236
3SCC Hradec Králové "B" - Berger Huck7:55031171096917041465
4SK Barbora4:83721277510214871660
5SC Prague United2:102814345710912671619
6Olymp Trutnov1:11165433113110231679
Skupina E
PořadíTýmUtkání BodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1Squash Slovácká A10:0492911924713151031
2VŠSK Dunlop Univerzita Zlín C6:4351921687512461328
3SC Stroke Znojmo A4:5311818606510571085
4Draps Olomouc2:8291723637611841155
5Moravská Slavia Brno C2:7241323547410031206
Skupina F
PořadíTýmUtkání BodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1SC Squash Třinec12:05935131154916381128
2CORKERS B - Ostrava8:45535131095014761032
3SQUASH OSTRAVA-MARIÁNSKÉ HORY "A"6:6422622828212771331
4SC FAJNE4:8372127769013821442
5ABÁCIE VALMEZ5:7341731719914011494
6VŠSK Dunlop Univerzita Zlín B1:1119840301257451492
Hodnocení:výhra 4:0 / 6 bodůvýhra 3:1 / 5 bodůvýhra 2:2 / 4 bodyprohra 2:2 / 3 bodyprohra 1:3 / 2 bodyprohra 0:4 / 1 bodkontumace / 0 bodů