Fotoalba Flickr

3.liga muži

3.liga muži 2016-12-19T00:25:41+00:00

3.liga squash muži v sezóně 2015 – 2016

3.liga squash muži – výsledky po 7. a 8.kole

PořadíDružstvoUtkáníVýhryProhryScrUtkáníSetySkoreBody
SKUPINA A
1.SquashYard Praha A16151051:13168:592314:1639    82
2.Pro-6 "Něco"16133050:14161:772295:1781    79
3.SK Squash Plzeň1697039:25140:992219:1919    64
4.Muži SK US Cibulka A 316124035:26129:972088:1835    60
5.SQUASHSPORT "B"1686230:34100:1211739:1927    52
6.Hector Squash B16610022:4294:1361927:2048    44
7.Ludu squash club Kladno16311224:4086:1371456:2036    41
8.Tornádo Squash "B"16313020:4184:1371741:1959    38
9.Squash club Žatec16311214:5056:1551307:1942    31
SKUPINA B
1.SK Poděbrady B16151053:11166:632336:1672    84
2.Ostrůvek štěstí14122042:14136:511851:1278    68
3.SquashYard Praha B1688031:33117:1172036:2034    55
4.SquashArena "A"1684432:32111:1091684:1907    52
5.club Hájek *1486028:28104:1101893:1931    50
6.Hector Squash C *16610028:3696:1181781:1836    50
7.Squash Sadská16610023:4189:1371775:1986    45
8.OXYGEN SK MUŽI Příbram14311021:3482:1161536:1776    38
9.SC Prague United B16313017:4669:1491627:2099    36
SKUPINA C
1.SC Prague United16142051:13163:562208:1460    81
2.RK Squash Gang14140048:8149:441952:1360    76
3.SQUASH SPORT ČIMICE B16115044:20148:752216:1691    71
4.Olymp Trutnov16104239:25134:931950:1939    63
5.HAŠTAL D FANS16610024:4093:1311824:1928    46
6.S.K. Squash Svítkov1468021:3580:1171657:1853    41
7.SQUASHSPORT "C"16313020:4379:1511851:2185    39
8.Squash club Háje A16412018:4568:1511668:2183    38
9.SCC Hradec Králové "C" - Oliver Team14111210:4648:1441226:1953    23
SKUPINA D
1.MCO Olomouc16151051:13161:632223:1579    82
2.Moravská Slavia Brno E16124043:20149:832164:1831    71
3.Moravská Slavia Brno C16115042:22143:802085:1673    69
4.Viktoria Brno Bástr Team1697039:25133:932082:1804    64
5.SQ Haná Vyškov1679035:29119:1142099:2017    58
6.Squash Slovácká B *16511020:4490:1451921:2199    41
7.Squash Club Koruna *16511020:4474:1471661:2119    41
8.Viktoria Brno Blueboard *16412018:4475:1471563:2154    38
9.Moravská Slavia Brno D *16412018:4573:1451560:1982    38
SKUPINA E
1.SC FAJNE - III. liga muži A16160061:3185:272278:1391    93
2.MatchToMe.com "B"16133045:19151:822271:1793    74
3.GTC Squash Bílovec16124042:21145:822215:1781    70
4.SBA KORAS Team Ostrava1697031:31115:1171970:2082    56
5.SC FAJNE -III.liga muži B16610024:4088:1341863:1938    46
6.CORKERS C Ostrava16412025:39101:1331980:2033    45
7.MatchToMe.com "C"16610022:4290:1361853:2073    44
8.SC Squash Třinec B16410221:4373:1411323:2003    39
9.TUPOLEV A+16214015:4860:1561514:2173    33
Hodnocení:výhra 4:0 / 6 bodůvýhra 3:1 / 5 bodůvýhra 2:2 / 4 bodyprohra 2:2 / 3 bodyprohra 1:3 / 2 bodyprohra 0:4 / 1 bodkontumace / 0 bodů

3.liga squash muži – výsledky po 3. a 4.kole

PořadíDružstvoUtkáníVýhryProhryScrUtkáníSetySkoreBody
SKUPINA A
1.SquashYard Praha A871024:879:301113:779    39
2.Pro-6 "Něco"862024:878:371114:889    38
3.Muži SK US Cibulka A 3862020:1273:511150:1049    34
4.SK Squash Plzeň853019:1370:501114:1019    32
5.SQUASHSPORT "B"853018:1457:55978:950    31
6.Ludu squash club Kladno826016:1657:62906:1040    26
7.Tornádo Squash "B"826010:2244:74955:1093    20
8.Hector Squash B82608:2437:74903:999    18
9.Squash club Žatec81705:2723:85674:1089    14
SKUPINA B
1.SK Poděbrady B871026:680:281103:764    41
2.Ostrůvek štěstí871025:779:251050:673    40
3.SquashArena "A"862022:1076:361079:839    36
4.club Hájek853017:1560:57990:1005    30
5.Hector Squash C *844014:1847:61904:948    26
6.SquashYard Praha B *844014:1857:641040:1111    26
7.Squash Sadská *826010:2237:73824:1015    20
8.OXYGEN SK MUŽI Příbram *817011:2044:71887:1110    20
9.SC Prague United B80804:2719:84662:1074    12
SKUPINA C
1.RK Squash Gang880028:487:241124:782    44
2.SC Prague United871026:682:261123:778    41
3.Olymp Trutnov862024:881:371153:938    38
4.SQUASH SPORT ČIMICE B853022:1075:371135:911    35
5.SQUASHSPORT "C"835011:2143:72934:1058    22
6.S.K. Squash Svítkov835010:2239:74930:1100    21
7.HAŠTAL D FANS83509:2338:73840:1055    20
8.Squash club Háje A81707:2529:80869:1112    16
9.SCC Hradec Králové "C" - Oliver Team80807:2528:79709:1083    15
SKUPINA D
1.MCO Olomouc871026:682:331150:789    41
2.Moravská Slavia Brno E853020:1276:481168:1015    33
3.Moravská Slavia Brno C853019:1367:481012:928    32
4.SQ Haná Vyškov *853018:1460:561061:1005    31
5.Viktoria Brno Bástr Team *844019:1364:45994:863    31
6.Viktoria Brno Blueboard844012:1947:69869:1087    24
7.Squash Club Koruna826012:2044:67952:1001    22
8.Squash Slovácká B826010:2244:72894:1050    20
9.Moravská Slavia Brno D82607:2431:77690:1052    17
SKUPINA E
1.SC FAJNE - III. liga muži A880031:193:141148:720    47
2.MatchToMe.com "B"871023:977:381157:851    38
3.GTC Squash Bílovec862023:974:371074:840    37
4.SC Squash Třinec B *826014:1846:65809:1017    24
5.SBA KORAS Team Ostrava *844012:2051:68962:1143    24
6.MatchToMe.com "C"835012:2052:661024:1080    23
7.SC FAJNE -III.liga muži B835011:2142:69923:983    22
8.CORKERS C Ostrava826010:2243:72946:1084    20
9.TUPOLEV A+81708:2429:78748:1073    17
Hodnocení:výhra 4:0 / 6 bodůvýhra 3:1 / 5 bodůvýhra 2:2 / 4 bodyprohra 2:2 / 3 bodyprohra 1:3 / 2 bodyprohra 0:4 / 1 bodkontumace / 0 bodů

3.liga squash muži – výsledky po 1. a 2.kole

PořadíDružstvoUtkáníVýhryProhryScrZápasySetySkoreBody
SKUPINA A
1.Pro-6 "Něco"440013:342:15562:41821
2.SquashYard Praha A431013:340:11526:30920
3.SK Squash Plzeň431011:541:23617:53518
4.Muži SK US Cibulka A 3431010:634:26552:52017
5.Ludu squash club Kladno422010:633:26525:48416
6.SQUASHSPORT "B"42209:729:25471:43715
7.Hector Squash B41304:1217:37445:4989
8.Squash club Žatec40402:148:42250:5366
9.Tornádo Squash "B"40400:169:48382:5934
 
SKUPINA B
1.Ostrůvek šštěstí440013:341:10532:313    21
2.SK Poděbrady B431012:437:19568:431    19
3.SquashArena "A" *42209:734:24544:459    15
4.Squash Sadská *42209:731:26499:461    15
5.club Hájek *42207:926:32465:536    13
6.Hector Squash C *42207:925:30478:467    13
7.SquashYard Praha B *42206:1023:35462:575    12
8.OXYGEN SK MUŽŽI Příbram *41307:825:30447:510    12
9.SC Prague United B40401:146:42262:505    5
SKUPINA C
1.RK Squash Gang440013:342:18590:407    21
2.SQUASH SPORT ČIMICE B *41307:930:30574:576    12
3.HAŠŠTAL D FANS *42206:1023:34429:532    12
4.SC Prague United22007:121:6294:216    11
5.S.K. Squash Svítkov41305:1118:38465:574    10
6.Olymp Trutnov21104:418:17306:327    7
7.SQUASHSPORT "C"21103:511:16218:231    6
8.Squash club Háje A20203:513:17269:282    5
9.SCC Hradec Králové "C" - Oliver Team00000:00:00:0    0
SKUPINA D
1.MCO Olomouc431012:437:20555:406    19
2.Moravská Slavia Brno E431011:540:20579:480    18
3.Squash Slovácká B42209:733:26536:451    15
4.Viktoria Brno Bástr Team *42208:829:25477:429    14
5.SQ Haná Vyšškov *42208:828:33545:573    14
6.Viktoria Brno Blueboard *41304:1114:37285:491    9
7.Moravská Slavia Brno C *22005:319:10273:242    9
8.Squash Club Koruna *20201:74:21178:263    3
9.Moravská Slavia Brno D *20201:66:18150:243    3
SKUPINA E
1.SC FAJNE - III. liga mužži A440016:048:3560:315    24
2.MatchToMe.com "B"440012:438:14531:359    20
3.GTC Squash Bílovec431012:439:19576:424    19
4.TUPOLEV A+ *41307:921:33397:527    12
5.MatchToMe.com "C" *42206:1027:32531:508    12
6.SBA KORAS Team Ostrava42205:1121:37452:578    11
7.SC FAJNE -III.liga mužži B41305:1121:38490:541    10
8.CORKERS C Ostrava *41304:1218:37440:549    9
9.SC Squash Třinec B *40405:1117:37358:534    9
Hodnocení:výhra 4:0 / 6 bodůvýhra 3:1 / 5 bodůvýhra 2:2 / 4 bodyprohra 2:2 / 3 bodyprohra 1:3 / 2 bodyprohra 0:4 / 1 bodkontumace / 0 bodů

3.liga squash muži – kalendář pro sezónu 2015-16

ZahajeniUkonceniNazev akceMisto konaniPoznamka
24.10.1525.10.151-2-3.liga muzidle rozpisu
12.12.1513.12.151-2-3.liga muzidle rozpisu
20.02.1621.02.161-2-3.liga muzidle rozpisu
16.04.1617.04.161-2-3.liga muzidle rozpisu
21.05.1622.05.161-2-3.liga muzi (baraz)

3.liga je nejnižší soutěží družstev ve squashi. Za družstvo hrají čtyři hráči seřazení podle výkonnosti na pozici č.1 až č.4 s tím, že proti sobě hrají vždy hráči na stejné pozici. O výsledku rozhoduje počet vítězných utkání, v případě rovnosti pak počet vítězných setů, bodů atd. Každý tým má uvedeny své hráče na soupisce, která se může během sezóny aktualizovat. Soupisky dle data platnosti jsou přiloženy na této stránce.

3.ligu mužů tvoří 5 skupin zpravidla po 9-ti týmech, v rámci možností rozdělené lokálně co nejblíže, které se spolu utkají několikrát během sezóny. O postupujících týmech z 3.ligy do 2.ligy se rozhoduje podle pravidel platných pro danou sezónu a uvedených na této stránce v Hracím řádu. Podrobná pravidla soutěže jsou uvedena v Soutěžním a klasifikačním řádu ČASQ.

Předpisy
Platnost od NázevSoubor
10.08.2015Hrací řád sezóna 2015-16
01.10.2015Bodování soutěže družstev
02.10.2015Rozpis utkání 3.ligy
01.10.2015Rozpis utkání 3.ligy
Soupisky
Platnost od Název Soubor
Skupina A
24.04.2015Soupisky 3.liga muži A
27.01.2015Soupisky 3.liga muži A
04.10.2014Soupisky 3.liga muži A
17.09.2014Soupisky 3.liga muži A
Skupina B
24.04.2015Soupisky 3.liga muži B
01.02.2015Soupisky 3.liga muži B
06.12.2014Soupisky 3.liga muži B
04.10.2014Soupisky 3.liga muži B
17.09.2014Soupisky 3.liga muži B
Skupina C
01.02.2015Soupisky 3.liga muži C
04.10.2014Soupisky 3.liga muži C
17.09.2014Soupisky 3.liga muži C
Skupina D
01.02.2015Soupisky 3.liga muži D
04.10.2014Soupisky 3.liga muži D
17.09.2014Soupisky 3.liga muži D
Soupisky
Platnost od Název Soubor
Skupina E
04.10.2014Soupisky 3.liga muži E
17.09.2014Soupisky 3.liga muži E
Skupina F
04.10.2014Soupisky 3.liga muži F
17.09.2014Soupisky 3.liga muži F
Skupina G
24.04.2015Soupisky 3.liga muži G
04.10.2014Soupisky 3.liga muži G
17.09.2014Soupisky 3.liga muži G
Skupina H
24.04.2015Soupisky 3.liga muži H
06.12.2014Soupisky 3.liga muži H
04.10.2014Soupisky 3.liga muži H
17.09.2014Soupisky 3.liga muži H
Skupina I
24.04.2015Soupisky 3.liga muži I
01.02.2015Soupisky 3.liga muži I
06.12.2014Soupisky 3.liga muži I
04.10.2014Soupisky 3.liga muži I
17.09.2014Soupisky 3.liga muži I

3.liga squash muži v sezóně 2014 – 2015

3.liga je nejnižší soutěží družstev ve squashi. Za družstvo hrají čtyři hráči seřazení podle výkonnosti na pozici č.1 až č.4 s tím, že proti sobě hrají vždy hráči na stejné pozici. O výsledku rozhoduje počet vítězných utkání, v případě rovnosti pak počet vítězných setů, bodů atd. Každý tým má uvedeny své hráče na soupisce, která se může během sezóny aktualizovat. Soupisky dle data platnosti jsou přiloženy na této stránce.

3.ligu mužů tvoří 9 skupin zpravidla po 5-ti až 6-ti týmech, v rámci možností rozdělené lokálně co nejblíže, které se spolu utkají dvakrát během sezóny. O postupujících týmech z 3.ligy do 2.ligy se rozhoduje podle pravidel platných pro danou sezónu a uvedených na této stránce v Hracím řádu. Podrobná pravidla soutěže jsou uvedena v Soutěžním a klasifikačním řádu ČASQ.

Předpisy
Platnost od NázevSoubor
15.09.2014Hrací řád sezóna 2014-15
15.09.2014Bodování soutěže družstev
15.09.2014Rozpis utkání 3.ligy mužů
Soupisky
Platnost od Název Soubor
Skupina A
24.04.2015Soupisky 3.liga muži A
27.01.2015Soupisky 3.liga muži A
04.10.2014Soupisky 3.liga muži A
17.09.2014Soupisky 3.liga muži A
Skupina B
24.04.2015Soupisky 3.liga muži B
01.02.2015Soupisky 3.liga muži B
06.12.2014Soupisky 3.liga muži B
04.10.2014Soupisky 3.liga muži B
17.09.2014Soupisky 3.liga muži B
Skupina C
01.02.2015Soupisky 3.liga muži C
04.10.2014Soupisky 3.liga muži C
17.09.2014Soupisky 3.liga muži C
Skupina D
01.02.2015Soupisky 3.liga muži D
04.10.2014Soupisky 3.liga muži D
17.09.2014Soupisky 3.liga muži D
Soupisky
Platnost od Název Soubor
Skupina E
04.10.2014Soupisky 3.liga muži E
17.09.2014Soupisky 3.liga muži E
Skupina F
04.10.2014Soupisky 3.liga muži F
17.09.2014Soupisky 3.liga muži F
Skupina G
24.04.2015Soupisky 3.liga muži G
04.10.2014Soupisky 3.liga muži G
17.09.2014Soupisky 3.liga muži G
Skupina H
24.04.2015Soupisky 3.liga muži H
06.12.2014Soupisky 3.liga muži H
04.10.2014Soupisky 3.liga muži H
17.09.2014Soupisky 3.liga muži H
Skupina I
24.04.2015Soupisky 3.liga muži I
01.02.2015Soupisky 3.liga muži I
06.12.2014Soupisky 3.liga muži I
04.10.2014Soupisky 3.liga muži I
17.09.2014Soupisky 3.liga muži I

3.liga muži – kalendář pro sezónu 2014-15

ZahajeniUkonceniNazev akceMisto konaniPoznamka
18.10.1419.10.141+2+3.liga muzi (kolo 1+2)dle rozpisu
13.12.0414.12.141+2+3.liga muzi (kolo 3+4)dle rozpisu
14.02.1515.02.151+2+3.liga muzi (kolo 5+6)dle rozpisu
09.05.1510.05.151+2+3.liga muzi (kolo 7+8)dle rozpisu
23.05.1524.05.151+2+3.liga muzi (baraz)

3.liga muži výsledky po 7. a 8.kole

Skupina A
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1HECTOR Squash A14:17647131496621171683
2SK Podìbrady B11:46337231319120771834
3SquashYard Praha B11:46135251278920071719
4Pro-6 "Nìco"6:949283110411219311905
5club Hájek3:123921388412516121945
6SC Prague United B0:152611494816014782136
Skupina B
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1CHRPA C DRIVERS14:17950101604620941300
2HAMR Harrow - C13:27648121525620821306
3SQUASH SPORT ÈIMICE B8:75936241239219551629
4OXYGEN SK MUŽI Pøíbram6:95231281069817681659
5Muži SK US Cibulka A 33:12239494714710711864
6HECTOR Squash D1:1416455161656361848
Skupina C
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1SQUASH MODRÝ SVÌT W15:07848121536321371596
2Consit Drive9:66137231238418651652
3HECTOR Squash C8:754312911410719601818
4Squash Sadská6:951303010811419471961
5Squash club Háje A5:104121398912918122020
6SC Strahov E2:133013475814813452019
Skupina D
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
11. SQ Teplice B14:17849111576021681453
2SQUASH MODRÝ SVÌT Q8:76239211308219921540
3HECTOR Squash B8:752293111011819592040
4SQUASHSPORT SQP - D7:847273310211816941909
5Tornádo Squash "B"6:94423379012916592013
6Squash club Žatec2:133013477015216302147
Skupina E
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1SQUASH FLOŠNA HK14:1805191654321351232
2RK Squash Gang13:2805281644021011154
3S.K. squash Svítkov9:65733271179919471646
4TJ Squash Turnov5:103822387212312311694
5SK Barbora B3:12241248441498721828
6SCC Hradec Králové "C" - Oliver team1:142410504615412922024
Skupina F
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1Moravská Slavia Happy squash club11:16138101204516131153
2Moravská Slavia Brno F7:5452622917915431400
3Moravská Slavia Brno E6:6402226818414781405
4Viktoria Brno Blueboard4:8382225748312291430
5Squash club Bøeclav2:10231136381139751450
Skupina G
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1Squash v Pohodì11:1623991255017561239
2Moravská Slavia Brno D8:4472721957514811418
3SQ Haná Vyškov5:7422523868614911487
4MCO Olomouc4:83317316510312791537
5Squash Slovácká B2:102612365511212831609
Skupina H
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1SC FAJNE - muži A15:0815191585321241504
2SBA KORAS Team Ostrava11:46438211337519241557
3Tupolev A+7:85129309710617391675
4SQUASH OSTRAVA-MARIÁNSKÉ HORY "C"6:94625359711818261875
5SC Squash Tøinec B5:104426339311415541746
6SCB Sport klub Bohumín1:14239504415612122022
Skupina I
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1SBA Squash Team Ostrava12:37346141526020881554
2GTC Squash Bílovec12:37346141506320721474
3SQUASH OSTRAVA-MARIÁNSKÉ HORY "B"12:36942181477421311650
4CORKERS C6:94322378712517311887
5SC FAJNE - muži B1:142913475315213732010
6SC FAJNE - muži C2:132710494115611802000
Hodnocení:výhra 4:0 / 6 bodůvýhra 3:1 / 5 bodůvýhra 2:2 / 4 bodyprohra 2:2 / 3 bodyprohra 1:3 / 2 bodyprohra 0:4 / 1 bodkontumace / 0 bodů

3.liga muži výsledky po 5. a 6.kole

Skupina A
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1HECTOR Squash A12:06137111175516841375
2SK Poděbrady B9:34928201007916271478
3SquashYard Praha B8:4462622977315461357
4Pro-6 "Neco"4:8382226839315521552
5club Hájek3:9352028759513641534
6SC Prague United B0:122311374712412451722
Skupina B
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1CHRPA C DRIVERS11:1634081283816911036
2HAMR Harrow - C10:25937111195116811153
3SQUASH SPORT ČIMICE B6:6442622938415661465
4OXYGEN SK MUŽI Příbram5:7432621887514241303
5Muži SK US Cibulka A 33:922937451119961451
6HECTOR Squash D1:1113443151294941444
Skupina C
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1SQUASH MODRÝ SVĚT W12:06238101235317411296
2Consit Drive7:5472820967014891331
3HECTOR Squash C6:6432523908615461454
4Squash Sadská6:6432523898815811553
5Squash club Háje A5:7372028819515161571
6SC Strahov E0:12208404012710141682
Skupina D
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
11. SQ Teplice B10:15534101114815551089
2SQUASH MODRÝ SVĚT Q5:7442721947815731337
3SQUASHSPORT SQP - D7:5412424898614021463
4Tornádo Squash "B"6:6402226839514241580
5HECTOR Squash B6:5392222838614691535
6Squash club ŽŽatec1:112411375312012561675
Skupina E
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1RK Squash Gang
11:1
66435133291679846
2SQUASH FLOŠNA HK
11:1
64417131331693979
3S.K. squash Svítkov
6:6
412325878615201376
4TJ Squash Turnov
4:8
281632521038811338
5SK Barbora B
3:9
231236441138121432
6SCC Hradec Králové "C" - Oliver team
1:11
20939381219861600
Skupina F
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1Moravská Slavia Happy squash club10:055355109301423937
2Moravská Slavia Brno F5:5362119766813091208
3Moravská Slavia Brno E4:5271422577211691176
4Viktoria Brno Blueboard3:627152153719601168
5Squash club Břeclav2:821112938928451217
Skupina G
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1Squash v Pohodě9:051333101301357887
2Moravská Slavia Brno D6:4362020726711671188
3SQ Haná Vyšškov3:7321921677612071254
4MCO Olomouc4:5281521567010281110
5Squash Slovácká B2:821931439610311351
Skupina H
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1SC FAJNE - mužži A12:0654171264316981232
2SBA KORAS Team Ostrava9:35231171105815821240
3Tupolev A+7:5462720867614351272
4SQUASH OSTRAVA-MARIÁNSKÉ HORY "C"5:7351830729914361516
5SC Squash Třinec B2:10301829679711511402
6SCB Sport klub Bohumín1:1119840371259911631
Skupina I
PořadíTýmUtkáníBodyVítězstvíProhryVyhrané setyProhrané setyVyhrané míčeProhrané míče
1GTC Squash Bílovec10:25937111215016661171
2SBA Squash Team Ostrava9:35837111214516481200
3SQUASH OSTRAVA-MARIÁNSKÉ HORY "B"10:25735131175516561251
4CORKERS C5:7351830739814411480
5SC FAJNE - mužži B1:112411374412111081623
6SC FAJNE - mužži C1:1119642241318231617
Hodnocení:výhra 4:0 / 6 bodůvýhra 3:1 / 5 bodůvýhra 2:2 / 4 bodyprohra 2:2 / 3 bodyprohra 1:3 / 2 bodyprohra 0:4 / 1 bodkontumace / 0 bodů