Fotoalba Flickr

Kalendář ČASQ

Home/Kalendáře/Kalendář ČASQ
Kalendář ČASQ 2016-12-19T00:25:44+00:00
ZahajeniUkonceniKodAkceMísto konaniPoznamka
ZÁŘÍ 2016
03.09.1604.09.16J-BTurnaj juniorů B 01TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště
05.09.1611.09.16W-WSF-WIWorld University Championships 2016Kuala Lumpur, MalaysiaWSF
05.09.1611.09.16W-WSF-MI World University Championships 2016Kuala Lumpur, MalaysiaWSF
07.09.1610.09.16W-ESF-EICCEuropean Individual Closed Championships 2016Prague, CzechČASQ
07.09.1610.09.16M-ESF-EICCEuropean Individual Closed Championships 2016Prague, CzechČASQ
09.09.1611.09.16J-ESF-GPWelsh Junior Open 2016Cardiff,WalesESF
09.09.1611.09.16X-ESF-GPItalian Masters Grand Prix 2016Riccione, ItalyESF
11.09.1611.09.16M-BTurnaj mužů B 01Squashová akademie, z.s.
14.09.1617.09.16M-ESF-ECCEuropean Club Championships 2016Ponterfract, EnglandESF
16.09.1618.09.16J-ESF-JORomanian Junior Open 2016Bucharest, RomaniaESF
17.09.1618.09.16J-ATurnaj juniorů A 01Squash club Háje
24.09.1624.09.16M-CTurnaj mužů C 01Squash Club Ostrava Mariánské Hory
24.09.1624.09.16M-CTurnaj mužů C 01S.K. Squash Svítkov
24.09.1624.09.16M-CTurnaj mužů C 01Sportovní Klub Squash Dubeč (Holešovice)
24.09.1625.09.16W-ATurnaj žen A 01Squash Sport Club Čimice
24.09.1625.09.16M-ATurnaj mužů A 01Squashclub Strahov
24.09.1630.09.16X-WSF World Masters Championships 2016Jhannesburg, South AfricaWSF
30.09.1602.10.16J-ESF-GPHEAD Danish Junior Open 2016Copenhagen, DenmarkESF
30.09.1602.10.16J-ESF-GPSerbian Junior Open 2016Beograd, SerbiaESF
ŘÍJEN 2016
01.10.1602.10.16X-ATurnaj masters A 01SK Omega JM (poděbrady)
01.10.1602.10.16J-ATurnaj juniorů A 02Squash Moravská Slavia Brno
07.10.1609.10.16J-ESF-SSNordic Junior Open 2015Malmö, SwedenESF
07.10.1609.10.16X-ESF-GPPolish Master Grand Prix 2016Wroclaw, PolandESF
08.10.1608.10.16M-CTurnaj mužů C 02TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště
08.10.1608.10.16M-CTurnaj mužů C 02SBA Squash club, z.s.
08.10.1608.10.16M-CTurnaj mužů C 02Squash Especial, z.s.
08.10.1609.10.16W-ATurnaj žen A 02Squashclub Strahov
08.10.1609.10.16M-ATurnaj mužů A 02SCC Hradec Králové
14.10.1616.10.16J-ESF-JOHungarian Junior Open 2016Budapest, HungaryESF
15.10.1616.10.16W-L-EXTExtraliga ženy (1.hrací den)
15.10.1616.10.16M-L-EXTExtraliga muži (2.hrací den)
21.10.1623.10.16J-ESF-JOArmenian Junior Open 2016Yerevan, ArmeniaESF
22.10.1623.10.16W-L-1231.liga ženy (1.hrací den)
22.10.1623.10.16M-L-1231+2+3.liga muži (2.hrací den)
25.10.1604.11.16M-WSF-MIMen´s World Championship 2016Cario, EgyptWSF
28.10.1630.10.16X-ESF-MOBelgian Masters Open 2016Bruges, BelgiumESF
29.10.1630.10.16J-BTurnaj juniorů B 02Squash club Háje
29.10.1629.10.16M-BTurnaj mužů B 02Squash Viktoria Brno
29.10.1629.10.16W-BTurnaj žen B 01Squashclub Strahov
LISTOPAD 2016
03.11.1606.11.16J-ESF-SSBelgian Lotto Junior Open 2016Brussels, BelgiumESF
05.11.1606.11.16J-BTurnaj juniorů B 03SCC Hradec Králové
12.11.1612.11.16M-CTurnaj mužů C 03Squash Klub Krnov z.s.
12.11.1612.11.16M-CTurnaj mužů C 03Squashová akademie, z.s.
12.11.1613.11.16W-ATurnaj žen A 03TJ HECTOR o.s.
12.11.1613.11.16M-ATurnaj mužů A 03Squashclub Strahov
18.11.1620.11.16J-ESF-JOPolish Junior Open 2016Wroclaw, PolandESF
18.11.1620.11.16X-ESF-GPDutch Masters Grand Prix 2016Rotterdam, NetherlandsESF
19.11.1620.11.16W-L-EXTExtraliga ženy (3.hrací den)
19.11.1620.11.16M-L-EXTExtraliga muži (4.hrací den)
25.11.1627.11.16J-ESF-GPIrish Junior Open 2016Dublin, IrelandESF
26.11.16.26.11.16.M-BTurnaj mužů B 03SK SquashArena z.s.
26.11.16.27.11.16J-ATurnaj juniorů A 03Squashový klub mládeže Olomouc
28.11.16.03.12.16W-WSF-WTWomen´s World Team ChampionshipParis, FranceWSF
PROSINEC 2016
03.12.1604.12.16W-L-1231.liga ženy (3.hrací den)
03.12.1604.12.16M-L-1231+2+3.liga muži (4.hrací den)
08.12.1611.12.16J-ESF-SSSwiss Junior Open 2015Langnau am Albis, SwitzerlandESF
09.12.1611.12.16X-ESF-MOWelsh Masters Open 2016Cardif, WalesESF
10.12.1610.12.16M-CTurnaj mužů C 04Squashový klub mládeže Olomouc
10.12.1610.12.16M-CTurnaj mužů C 04Sportovní Klub Jižní Město
10.12.1611.12.16W-ATurnaj žen A 04Squash Viktoria Brno
10.12.1611.12.16M-ATurnaj mužů A 04Squash Viktoria Brno
17.12.1617.12.16X-ATurnaj masters A 02Sportovní Klub Jižní Město
17.12.1617.12.16M-BTurnaj mužů B 04Squashový klub mládeže Olomouc
17.12.1617.12.16M-BTurnaj mužů B 04Squash klub Poděbrady, z.s.
17.12.1617.12.16W-BTurnaj žen B 02SK Prague United, z.s.
17.12.1618.12.16J-ATurnaj juniorů A 04Squashclub Strahov
LEDEN 2017
02.01.1706.01.17J-ESF-SSBritish Junior Open 2017Sheffield, EnglandESF
07.01.1509.01.17J-ESF-GPScottish Junior Open 2017Edinburg, ScotlandESF
07.01.1707.01.17M-BTurnaj mužů B 05AB Squash klub, z.s.
07.01.1707.01.17M-BTurnaj mužů B 05Tornádo Squash Most
07.01.1708.01.17J-BTurnaj juniorů B 04OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
14.01.1715.01.17J-ATurnaj juniorů A 05Squash Viktoria Brno
20.01.1722.01.17J-ESF-SSCzech Junior Open 2017Prague, CzechESF
20.01.1722.01.17X-ESF-MOOporto Masters Open 2017Porto, PortugalESF
21.01.1721.01.17M-CTurnaj mužů C 05OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
21.01.1721.01.17M-CTurnaj mužů C 05Squashclub Strahov
21.01.1722.01.17W-ATurnaj žen A 05Squash Sport Club Čimice
21.01.1722.01.17M-ATurnaj mužů A 05Squashová akademie, z.s.
28.01.1729.01.17W-L-1231.liga ženy (5.hrací den)
28.01.1729.01.17M-L-1231+2+3.liga muži (6.hrací den)
ÚNOR 2017
03.02.1705.02.17J-MRMistrovství republiky juniorů
11.02.1711.02.17M-CTurnaj mužů C 06Squash Viktoria Brno
11.02.1711.02.17M-CTurnaj mužů C 06TJ HECTOR o.s.
11.02.1712.02.17W-ATurnaj žen A 06AB Squash klub, z.s.
11.02.1712.02.17M-ATurnaj mužů A 06Squash Klub Krnov z.s. (SC Fajne Ostrava)
16.02.1719.02.17J-ESF-SSFrench Junior Open 2017Lille, FranceESF
18.02.1719.02.17J-BTurnaj juniorů B 05Sportovní Klub Jižní Město
18.02.1719.02.17X-ATurnaj masters A 03SK HAMR, z.s.
24.02.1726.02.17J-ESF-GPAustrian Junior Open 2017Vienna, AustriaESF
25.02.1726.02.17W-L-EXTExtraliga ženy (5.hrací den)
25.02.1726.02.17M-L-EXTExtraliga muži (6.hrací den)
25.02.1725.02.17M-BTurnaj mužů B 06Squash club Háje
25.02.1725.02.17W-BTurnaj žen B 03SK Prague United, z.s.
BŘEZEN 2017
03.03.1705.03.17J-ESF-SSGerman Junior Open 2016Hamburg, GermanyESF
03.03.1705.03.17W-MRMistrovství republiky ženmožná změna termínu
03.03.1705.03.17M-MRMistrovství republiky mužůmožná změna termínu
03.03.1705.03.17X-MR Mistrovství republiky mastersmožná změna termínu
10.03.1712.03.17X-ESF-MOSpanish Masters Open 2017Santiago, SpainESF
11.03.1711.03.17M-CTurnaj mužů C 07SBA Squash club, z.s.
11.03.1711.03.17M-CTurnaj mužů C 07Tornádo Squash Most
11.03.1711.03.17M-CTurnaj mužů C 07SK Omega JM (Poděbrady)
18.03.1719.03.17J-ATurnaj juniorů A 06SCC Hradec Králové
25.03.1725.03.17M-BTurnaj mužů B 07SK HAMR, z.s.
25.03.1726.03.17J-BTurnaj juniorů B 06AB Squash klub, z.s.
31.03.1702.04.17J-ESF-JOSalming Norwegian Junior Open 2017Oslo, NorwayESF
DUBEN 2017
01.04.1701.04.17M-BTurnaj mužů B 08Squash Especial, z.s.
01.04.1701.04.17W-BTurnaj žen B 04Squashclub Strahov
01.04.1702.04.17J-ATurnaj juniorů A 07Squash Viktoria Brno
08.04.1716.04.17J-ESF-EIEuropean U19 Individual and Team ChampisonshipsPortugalESF
08.04.1709.04.17W-L-1231.liga ženy (7.hrací den)
08.04.1709.04.17M-L-1231+2+3.liga muži (8.hrací den)
15.04.1715.04.17M-CTurnaj mužů C 08SQ Haná Vyškov
15.04.1715.04.17M-CTurnaj mužů C 08SK SquashArena z.s.
15.04.1716.04.17W-ATurnaj žen A 07Squashclub Strahov
15.04.1716.04.17M-ATurnaj mužů A 07Squashová akademie, z.s.
21.04.1730.04.17X-WSFWorld Masters GamesAuckland, New ZealandWSF
21.04.1723.04.17J-ESF-JOLuxembourg Junior Open 2017Sandweiler, LuxembourgESF
21.04.1723.04.17J-ESF-JOSlovenian Junior Open 2017Ljubljana, SloveniaESF
21.04.1723.04.17X-ESF-GPCzech masters Open 2017Prague, CzechESF
22.04.1723.04.17W-L-EXTExtraliga ženy (7.hrací den)
22.04.1723.04.17M-L-EXTExtraliga muži (8.hrací den)
22.04.1723.04.17J-BTurnaj juniorů B 07SCC Hradec Králové
26.04.1729.04.17W-ESF-ETCEuropean Women Team ChampionshipsFinlandESF
26.04.1729.04.17M-ESF-ETCEuropean Men Team ChampionshipsFinlandESF
28.04.1730.04.17J-ESF-JOCroatian Junior Open 2017Zagreb, CroatiaESF
KVĚTEN 2017
06.05.1707.05.17J-ATurnaj juniorů A 08Squash Especial, z.s.
11.05.1714.05.17J-ESF-EIEuropean Junior U15/U17 Team ChampionshipsPrague, CzechESF
13.05.1713.05.17M-CTurnaj mužů C 08AB Squash klub, z.s.
13.05.1713.05.17M-CTurnaj mužů C 08SK HAMR, z.s.
13.05.1714.05.17W-ATurnaj žen A 08Squash Viktoria Brno
13.05.1714.05.17M-ATurnaj mužů A 08Squash Viktoria Brno
19.05.1721.05.17X-ESF-GPVapiano Hungarian Masters 2017Budapest, HungaryESF
20.05.1721.05.17J-ESF-JOLiechtenstein Junior Open 2017Vaduz, LiechtensteinESF
20.05.1721.05.17W-L-EXTExtraliga ženy (play off)
20.05.1721.05.17M-L-EXTExtraliga muži (play off)
20.05.1721.05.17W-L-1231.liga ženy (baráž)
20.05.1721.05.17M-L-1231+2+3.liga muži (baráž)
26.05.1728.05.17J-ESF-JOSpanish Junior Open 2017Santiago De Compostela, SpainESF
27.05.1727.05.17M-BTurnaj mužů B 09Squashclub Strahov
27.05.1728.05.17J-BTurnaj juniorů B 08Squash Especial, z.s.
27.05.1728.05.17M-MRMistrovství republiky U23
27.05.1728.05.17W-MRMistrovství republiky U23
ČERVEN 2017
02.06.1704.06.17J-ESF-JOBarakat Squash Junior Open 2017Kiev, UkraineESF
02.06.1704.06.17X-ESF-MOFrench Masters Open 2017Bordeaux, FranceESF
03.06.1704.06.17J-MR-DMistrovství republiky družstev juniorů
10.06.1711.06.17D-MRMistrovství republiky ve čtyřhřeSquash klub Poděbrady, z.s.
19.06.1723.06.17J-WSFMen´s & Women´s World Individual ChampioshipsTauranga, New ZelandWSF
24.06.1728.06.17J-WSFWomen´s World Individual ChampioshipsTauranga, New ZelandWSF
25.06.1728.06.17G-WSFWorld Games SquashWroclaw, PolandWSF
15.06.1717.06.17J-ESF-GPItalian Junior Open 2016Riccione, ItalyESF
23.06.1725.06.17J-ESF-JOPortuguese Junior Open 2016Porto, PortugalESF
ČERVENEC 2017
06.07.1710.07.17J-ESF-SSPioneer Junior Open 2016Cologne, GermanyESF
13.07.1716.07.17J-ESF-SSDutch Junior Open 2016ESF

Sezóna 2015-2016

ZahajeniUkonceniKodKodMísto konaniPoznamkaProLosVys
ZARI 2015
05.09.1506.09.15Turnaj junioru A 01J-AHradec Kralove, PardubiceSC club HK, ixi club
11.09.1513.09.15Welsh Junior Open 2015J-ESF-GPCardiff,Wales
11.09.1513.09.15Italian Masters Open 2015X-ESFRiccione, Italy
12.09.1512.09.15Turnaj muzu C 01M-COstravaSC Ostrava Marianske Hory
12.09.1512.09.15Turnaj muzu C 01M-CStrahov, PrahaSquashclub Strahov
12.09.1513.09.15Turnaj zen A 01W-ACimice, PrahaSS Club Cimice
12.09.1513.09.15Turnaj muzu A 01M-ASquasharena, PrahaSaxon Valmez
16.09.1519.09.15European Club Championships 2015M-ESF-ECCKrakow, Poland
18.09.1520.09.15ESF Coaching Conference 2015C-ESFPrague, Czech republicESF
19.09.1519.09.15Turnaj masters A 01X-AZrušeno
19.09.1520.09.15Turnaj junioru B 01J-BOpavaAB Squash Klub
24.09.1527.09.15Prague open 2015M-PSAHamrsport, Praha-ZabehliceCASQ
24.09.1527.09.15Prague open 2015W-PSAHamrsport, Praha-ZabehliceCASQ
25.09.1527.09.15Slovak Junior Open 2015J-ESF-JOTrnava, Slovakia
26.09.1527.09.15Turnaj muzu B 01M-BHamrsport, Praha-ZabehliceSK Hamr, o.s.
RIJEN 2015
02.10.1504.10.15Danish Junior OpenJ-ESF-GPCopenhagen, Denmark
02.10.1504.10.15Serbian Junior OpenJ-ESF-JOBelgrade, Serbia
03.10.1503.10.15Turnaj masters A 02X-ASquashpoint, PrahaSK Squashsport
03.10.1504.10.15Turnaj junioru A 02J-AOlomoucSK mladeze Olomouc
03.10.1504.10.15Skoleni rozhodcich - CASQ regionalS-R-CASQ
03.10.1504.10.15Skoleni treneru IV. tridaS-T-CASQ
09.10.1511.10.15Nordic Junior Open 2015J-ESF-SSMalmö, Sweden
10.10.1510.10.15Turnaj muzu C 02M-CVyskovSQ Haná Vyskov
10.10.1510.10.15Turnaj muzu C 02M-CZrušenoOpava
10.10.1510.10.15Turnaj muzu C 02M-CPodebradySK Podebrady
10.10.1511.10.15Turnaj zen A 02W-ASquasharena, PrahaSaxon Valmez
10.10.1511.10.15Turnaj muzu A 02M-AHradec KraloveSC club HK
16.10.1518.10.15Hungarian Junior Open 2015J-ESF-JOBudapest, Hungary
17.10.1518.10.15Extraliga zeny (kolo 1+2)W-L-EXT
17.10.1518.10.15Extraliga muzi (kolo 1+2)M-L-EXT
17.10.1518.10.15Skoleni treneru LSCMS-T-CASQ
23.10.1525.10.15Polish Open Masters 2015X-ESFKrakow, Poland
24.10.1525.10.151.liga zeny (kolo 1+2)W-L-123
24.10.1525.10.151+2+3.liga muzi (kolo 1+2)M-L-123
24.10.1525.10.15Turnaj junioru B 02J-BPardubiceixi club
31.10.1531.10.15Turnaj muzu B 02M-BCentrum Viktoria, BrnoSK Slovan Brno
31.10.1531.10.15Turnaj zen B 01W-BSquash Cibulka, PrahaSK Uhelne Sklady
LISTOPAD 2015
05.11.1508.11.15Belgian Junior Open 2015J-ESF-SSHerentals, Belgium
05.11.1508.11.15Skoleni treneru III. tridaS-T-CASQ
07.11.1507.11.15Turnaj masters A 03X-AHamrsport, Praha-ZabehliceSK Hamr, o.s.
07.11.1508.11.15Turnaj junioru B 03J-BStrahov, PrahaSquashclub Strahov
13.11.1515.11.15Polish Junior Open 2015J-ESF-JOWroclaw, Poland
14.11.1414.11.15Turnaj muzu B 03M-BPrahaSK Prague United
21.11.1521.11.15Turnaj muzu C 03M-CKrnov (Opava)SK Krnov z.s.
21.11.1521.11.15Turnaj muzu C 03M-CUherske HradisteTJ Slovacka Slavia
21.11.1521.11.15Turnaj muzu C 03M-CHradec KraloveSC club HK
21.11.1522.11.15Turnaj zen A 03W-AOlomoucSK mladeze Olomouc
21.11.1522.11.15Turnaj muzu A 03M-AStrahov, PrahaSquashclub Strahov
27.11.1529.11.15Irish Junior Open 2015J-ESF-GPDublin, Ireland
27.11.1529.11.15Dutch Open Masters 2015X-ESFHoofddorp, Netherlands
28.11.1529.11.15Turnaj junioru A 03J-ACentrum Viktoria, BrnoSK Slovan Brno
28.11.1529.11.15Extraliga zeny (kolo 3+4)W-L-EXT
28.11.1529.11.15Extraliga muzi (kolo 3+4)M-L-EXT
PROSINEC 2015
03.12.1506.12.15Swiss Junior Open 2015J-ESF-SSLangnau am Albis, Switzerland
05.12.1505.12.15Turnaj muzu C 04M-CBrnoMoravská Slavia Brno
05.12.1505.12.15Turnaj muzu C 04M-CFajne, OstravaOstrava Squash Klub
05.12.1505.12.15Turnaj muzu C 04M-CPRO 6, PrahaSK PRO 6
05.12.1506.12.15Turnaj zen A 04W-ASquashpoint, PrahaSK Squashsport
05.12.1506.12.15Turnaj muzu A 04M-ASquasharena, PrahaSaxon Valmez
12.12.1518.12.15Men´s World Team ChampionshipM-WSF-WTKuwait
12.12.1513.12.151.liga zeny (kolo 3+4)W-L-123
12.12.1513.12.151+2+3.liga muzi (kolo 3+4)M-L-123
14.12.1518.12.15Women´s World ChampionshipW-WSF-WIKuala Lumpur, Malaysia
19.12.1519.12.15Turnaj masters A 04X-A
19.12.1519.12.15Turnaj muzu B 04M-BBrnoMoravská Slavia Brno
19.12.1519.12.15Turnaj zen B 02W-BCimice, PrahaSS Club Cimice
19.12.1520.12.15Turnaj junioru A 04J-AStrahov, PrahaSquashclub Strahov
LEDEN 2016
02.01.1606.01.16British Junior Open 2016J-ESF-SSSheffield, England
08.01.1610.01.16Scottish Junior Open 2016J-ESF-GPEdinburg, Scotland
09.01.1609.01.16Turnaj masters A 05X-AHamrsport, Praha-ZabehliceSK Hamr, o.s.
09.01.1610.01.16Skoleni treneru IV. tridaS-T-CASQ
09.01.1610.01.16Turnaj junioru A 05J-ACentrum Viktoria, BrnoSK Slovan Brno
15.01.1617.01.16Czech Junior Open 2016J-ESF-SSPrague, CzechCASQ
16.01.1616.01.16Turnaj muzu C 05M-COlomoucSK mladeze Olomouc
16.01.1616.01.16Turnaj muzu C 05M-CSquashpoint, PrahaSK Squashsport
16.01.1617.01.16Turnaj zen A 05W-ACimice, PrahaSS Club Cimice
16.01.1617.01.16Turnaj muzu A 05M-AEvropska, PrahaSquashova Akademie
23.01.1624.01.16Extraliga zeny (kolo 5+6)W-L-EXT
23.01.1624.01.16Extraliga muzi (kolo 5+6)M-L-EXT
23.01.1624.01.16Skoleni rozhodcich - CASQ regionalS-R-CASQ
23.01.1624.01.16Turnaj junioru B 04J-BUherske HradisteTJ Slovacka Slavia
30.01.1630.01.16Turnaj muzu B 05M-BStrahov, PrahaSquashclub Strahov
UNOR 2016
05.02.1607.02.16Mistrovství republiky junioruJ-MR
06.02.1606.02.16Turnaj masters A 06X-A
13.02.1614.02.16Liechtenstein Junior Open 2016J-ESF-JOVaduz, Liechtenstein
13.02.1613.02.16Turnaj muzu C 06M-CSquash Cibulka, PrahaSK Uhelne Sklady
13.02.1613.02.16Turnaj muzu C 06M-CBrnoMoravská Slavia Brno
13.02.1614.02.16Turnaj zen A 06W-ACentrum Viktoria, BrnoSK Slovan Brno
13.02.1614.02.16Turnaj muzu A 06M-ACentrum Viktoria, BrnoSK Slovan Brno
18.02.1621.02.16French Junior Open 2016J-ESF-SSLille, France
20.02.1621.02.161.liga zeny (kolo 5+6)W-L-123
20.02.1621.02.161+2+3.liga muzi (kolo 5+6)M-L-123
20.02.1621.02.16Doskoleni treneru III. TridyS-T-CASQ
20.02.1621.02.16Turnaj junioru B 05J-BPRO 6, PrahaSK PRO 6
26.02.1628.02.16Austrian Junior Open 2016J-ESF-GPVienna, Austria
27.02.1628.02.16Extraliga zeny (kolo 7+8)W-L-EXT
27.02.1628.02.16Extraliga muzi (kolo 7+8)M-L-EXT
27.02.1627.02.16Turnaj muzu B 06M-BSquasharena, PrahaSaxon Valmez
27.02.1627.02.16Turnaj zen B 03W-BPrahaSK Prague United
BREZEN 2016
04.03.1606.03.16German Junior Open 2016J-ESF-SSHamburg, Germany
04.03.1606.03.16Skoleni rozhodcich - CASQ regionalS-R-CASQ
04.03.1606.03.16Mistrovství republiky zenW-MRPrahaSquashova Akademie
04.03.1606.03.16Mistrovství republiky muzuM-MRPrahaSquashova Akademie
04.03.1606.03.16Mistrovství republiky mastersX-MRPrahaSquashova Akademie
11.03.1613.03.16Spanish Junior Open 2016J-ESF-JOSanta Cruz, Tenerife
12.03.1612.03.16Turnaj muzu C 07M-CKutna HoraSK Barbora o.s.
12.03.1612.03.16Turnaj muzu C 07M-CFajne, OstravaOstrava Squash Klub
12.03.1612.03.16Turnaj muzu C 07M-CUherske HradisteTJ Slovacka Slavia
12.03.1613.03.16Turnaj junioru A 06J-AHradec KraloveSC club HK
19.03.1627.03.16European U19 Individual and Team ChampisonshipsJ-ESF-EIKriens, Switzerland
19.03.1619.03.16Turnaj muzu B 07M-BPrahaSK Squash Dubec
19.03.1620.03.16Doskoleni treneru III. tridyS-T-CASQ
19.03.1620.03.16Turnaj junioru B 06J-BFajne, OstravaOstrava Squash Klub
DUBEN 2016
02.04.1602.04.16Turnaj muzu B 08M-BOlomoucSK mladeze Olomouc
02.04.1602.04.16Turnaj zen B 04W-BCimice, PrahaSS Club Cimice
02.04.1603.04.16Skoleni rozhodcich - CASQ regionalS-R-CASQ
02.04.1603.04.16Turnaj junioru A 07J-ASquashpoint, PrahaSK Squashsport
08.04.1610.04.16Luxembourg Junior Open 2016J-ESF-JOSandweiler, Luxembourg
08.04.1610.04.16Croatian Junior Open 2016J-ESF-JOZagreb, Croatia
09.04.1609.04.16Turnaj muzu C 08M-CVyskovSQ Haná Vyskov
09.04.1609.04.16Turnaj muzu C 08M-CSBA Squash OstravaSBA Squash Ostrava
09.04.1609.04.16Turnaj muzu C 08M-CMostTornádo Squash Most
09.04.1610.04.16Turnaj zen A 07W-ACimice, PrahaSS Club Cimice
09.04.1610.04.16Turnaj muzu A 07M-ASquashpoint, PrahaSK Squashsport
15.04.1617.04.16Norwegian Junior Open 2016J-ESF-JOOslo, Norway
16.04.1617.04.161.liga zeny (kolo 7+8)W-L-123
16.04.1617.04.161+2+3.liga muzi (kolo 7+8)M-L-123
22.04.1623.04.16Slovenian Junior Open 2016J-ESF-JOLjubljana, Slovenia
23.04.1623.04.16Turnaj masters A 07X-A
23.04.1624.04.16Extraliga zeny (kolo 9+10)W-L-EXT
23.04.1624.04.16Extraliga muzi (kolo 9+10)M-L-EXT
23.04.1624.04.16Turnaj junioru B 07J-BHradec KraloveSC club HK
KVETEN 2016
04.05.1607.05.16European Men Team ChampionshipsM-ESF-ETWarsaw, Poland
04.05.1607.05.16European Women Team ChampionshipsW-ESF-ETWarsaw, Poland
05.05.1608.05.16European Junior U15/U17 Team ChampionshipsJ-ESF-ETHasselt, Belgium
07.05.1607.05.16Turnaj masters A 08X-ASquashpoint, PrahaSK Squashsport
07.05.1608.05.16Turnaj junioru A 08J-AOpavaAB Squash Klub
14.05.1614.05.16Turnaj muzu C 08M-COstravaSC Ostrava Marianske Hory
14.05.1614.05.16Turnaj muzu C 08M-CHamrsport, Praha-ZabehliceSK Hamr, o.s.
14.05.1615.05.16Turnaj zen A 08W-ACentrum Viktoria, BrnoSK Slovan Brno
14.05.1615.05.16Turnaj muzu A 08M-ACentrum Viktoria, BrnoSK Slovan Brno
20.05.1622.05.16Ukraine Junior Open 2016J-ESF-JOKiev, Ukraine
21.05.1622.05.16Extraliga zeny (play off)W-L-EXT
21.05.1622.05.16Extraliga muzi (play off)M-L-EXT
21.05.1622.05.161.liga zeny (baráž)W-L-123
21.05.1622.05.161+2+3.liga muzi (baráž)M-L-123
28.05.1628.05.16Turnaj muzu B 09M-BSquash Cibulka, PrahaSK Uhelne Sklady
28.05.1629.05.16Skoleni treneru IV. tridaS-T-CASQ
28.05.1629.05.16Turnaj junioru B 08J-BSquashpoint, PrahaSK Squashsport
28.05.1629.05.16Mistrovství republiky U23M-MR
28.05.1629.05.16Mistrovství republiky U23W-MR
CERVEN 2016
04.06.1605.06.16Mistrovství republiky družstev junioruJ-MR-DCentrum Viktoria, BrnoSK Slovan Brno
17.06.1619.06.16Italian Junior Open 2016J-ESF-GPRiccione, Italy
18.06.1619.06.16Mistrovství republiky ve ctyrhreD-MRPodebrady
24.06.1626.06.16Portuguese Junior Open 2016J-ESF-JOPorto, Portugal
29.06.1630.06.16Akademické Mistrovství republikyA-MRPardubiceIXI Klub
CERVENEC 2016
07.07.1610.06.16Pioneer Junior Open 2016J-ESF-SSCologne, Germany
14.07.1617.07.16Dutch Junior Open 2016J-ESF-SSAmsterdam, Netherlands

Sezóna 2014-2015

ZahajeniUkonceniNazev akceKodMisto konaniPoznamkaProLosVys
ZARI
03.09.1406.09.13European Men Club Championship 2014M-ESF-ETNottingham, England
03.09.1406.09.14European Women Club Championship 2014W-ESF-ETNottingham, England
06.09.1407.09.14Mistrovsky turnaj junioru A 01J-APrahaSquash Hašstal
12.09.1414.09.14Italian Masters OpenX-ESFRiccione, Italy
13.09.1413.09.14Mistrovsky turnaj muzu C 01M-COstrava - SC FajneOstrava Squash Klub
13.09.1413.09.14Mistrovsky turnaj muzu C 01M-CPraha - SQUASHPARKSK Uhelné Sklady
13.09.1414.09.14Mistrovsky turnaj zen A 01W-ABrnoMoravská Slavia Brno
13.09.1414.09.14Mistrovsky turnaj muzu A 01M-ABrnoMoravská Slavia Brno
19.09.1421.09.14Welsh Junior OpenJ-ESF-JOCardiff,Wales
20.09.1421.09.14Mistrovky turnaj muzu B 01M-BPraha - SquashArenaSqK SquashArena
20.09.1421.09.14Mistrovsky turnaj junioru B 01J-BPrahaTJ Hector
26.09.1428.09.14Slovak Junior OpenJ-ESF-JOBratislava, Slovakia
27.09.1427.09.14Mistrovsky turnaj masters A 01X-APrahaSquashPoint
27.09.1428.09.14Extraliga zeny (kolo 1+2)W-L-EXT
27.09.1428.09.14Extraliga muzi (kolo 1+2)M-L-EXT
RIJEN
03.10.1405.10.14Danish Junior OpenJ-ESF-GPCopenhagen, Denmark
03.10.1405.10.14Serbian Junior OpenJ-ESF-JOBelgrade, Serbia
03.10.1405.10.14International German Masters ChampionshipsX-ESFKrefeld, Germany
04.10.1405.10.14Mistrovsky turnaj junioru A 02J-AHradec KrálovéSCC Hradec Králové
04.10.1405.10.14Skoleni treneru - Casq level IVS-T-CASQ
10.10.1412.10.14Nordic Junior OpenJ-ESF-SSMalmö, Sweden
11.10.1412.10.14Mistrovsky turnaj muzu B 02M-BPrahaSquashPoint
11.10.1412.10.14Mistrovsky turnaj junioru B 02J-BPardubiceixi club Pardubice
17.10.1419.10.14Hungarian Junior OpenJ-ESF-JOBudapest, Hungary
17.10.1419.10.14Spanish Junior OpenJ-ESF-JOSantiago, Spain
18.10.1419.10.141.liga zeny (kolo 1+2)W-L-123dle rozpisu
18.10.1419.10.141+2+3.liga muzi (kolo 1+2)M-L-123dle rozpisu
24.10.1426.10.14Skoleni rozhodcich - Casq regionalS-R-CASQ
25.10.1425.10.14Mistrovsky turnaj muzu C 02M-CVyškovSQ Haná Vyšškov
25.10.1425.10.14Mistrovsky turnaj muzu C 02M-CMostTornádo Sport Most
25.10.1426.10.14Mistrovsky turnaj zen A 02W-APrahaTJ Hector
25.10.1426.10.14Mistrovsky turnaj muzu A 02M-AHradec KrálovéSCC Hradec Králové
23.10.1425.10.14Polish Masters OpenX-ESFKrakow, Poland
30.10.1402.11.14Belgian Junior OpenJ-ESF-SSBrussels, Belgium
LISTOPAD
01.11.1402.11.14Mistrovsky turnaj muzu B 03M-BPardubiceixi club Pardubice
01.11.1402.11.14Mistrovsky turnaj junioru B 03J-BPraha - SC ChrpaSquash Stará Praha
07.11.1409.11.14Polish Junior OpenJ-ESF-JOWroclaw, Poland
08.11.1409.11.14Extraliga zeny (kolo 3+4)W-L-EXTdle rozpisu
08.11.1409.11.14Extraliga muzi (kolo 3+4)M-L-EXTdle rozpisu
14.11.1421.11.14Mens Worlds ChampionshipM-WSF-IDoha, Qatar
15.11.1415.11.14Mistrovsky turnaj muzu C 03M-COstrava - SBA Squash HavránekSBA SC Ostrava
15.11.1415.11.14Mistrovsky turnaj muzu C 03M-CPoděbradySK Poděbrady
15.11.1416.11.14Mistrovsky turnaj zen A 03W-APraha - ČimiceSquash SC Čimice
15.11.1416.11.14Mistrovsky turnaj muzu A 03M-APraha - Squash HašštalSK Prague United
21.11.1423.11.14Irish Junior OpenJ-ESF-GPDublin, Ireland
21.11.1423.11.14Dutch Masters OpenX-ESFNetherlands
22.11.1423.11.14Mistrovsky turnaj junioru A 03J-ABrno - Sportcentrum IvanoviceMoravská Slavia Brno
27.11.1430.11.14Skoleni treneru - Casq level IIIS-T-CASQ
29.11.1430.11.14Mistrovsky turnaj muzu B 04M-BPrahaSquashclub Strahov
29.11.1430.11.14Mistrovsky turnaj junioru B 04J-BUherské HradištěTJ Slovácká Slavia
PROSINEC
01.12.1406.12.14Women´s World Team ChampionshipW-ESF-TNiagara on the Lake, Can
04.12.1407.12.14Swiss Junior OpenJ-ESF-SSZurich, Switzerland
06.12.1406.12.14Mistrovsky turnaj muzu C 04M-CBrno - Moravská SlaviaMoravská Slavia Brno
06.12.1406.12.14Mistrovsky turnaj muzu C 04M-CPraha - SC EvropskáSCE Rugged Team
06.12.1407.12.14Mistrovsky turnaj zen A 04W-APraha - SC ChrpaSquash Stará Praha
06.12.1407.12.14Mistrovsky turnaj muzu A 04M-APrahaTJ Hector
13.12.0414.12.141.liga zeny (kolo 3+4)W-L-123
13.12.0414.12.141+2+3.liga muzi (kolo 3+4)M-L-123
20.12.1420.12.14Mistrovsky turnaj masters A 02X-APrahaSK PRO - 6
20.12.1421.12.14Mistrovsky turnaj junioru A 04J-APrahaSquashclub Strahov
LEDEN
02.01.1506.01.15British Junior OpenJ-ESF-SSSheffield, England
09.01.1511.01.15Scottish Junior OpenJ-ESF-GPEdinburg, Scotland
10.01.1510.01.15Mistrovsky turnaj muzu B 05M-BMostTornádo Sport Most
10.01.1511.01.15Mistrovsky turnaj junioru B 05J-BHradec KrálovéSCC Hradec Králové
10.01.1511.01.15Skoleni treneru - Casq level IVS-T-CASQ
16.01.1518.01.15Czech Junior OpenJ-ESF-SSPrague, Czech
16.01.1518.01.15Skoleni rozhodcich - Casq regionalS-R-CASQ
17.01.1517.01.15Mistrovsky turnaj muzu C 05M-COstrava - SQC OstravaSC Ostrava Mar. Hory
17.01.1517.01.15Mistrovsky turnaj muzu C 05M-CPraha - ČimiceSquash SC Čimice
17.01.1518.01.15Mistrovsky turnaj zen A 05W-AOpavaAB Squash Klub
17.01.1518.01.15Mistrovsky turnaj muzu A 05M-APraha - SC EvropskaSCE Rugged Team
24.01.1525.01.15Mistrovský turnaj juniorù A 05J-AOstrava - SC FAJNEOstrava Squash Klub
31.01.1501.02.15Extraliga zeny (kolo 5+6)W-L-EXTdle rozpisu
31.01.1501.02.15Extraliga muzi (kolo 5+6)M-L-EXTdle rozpisu
UNOR
05.02.1507.02.15Mistrovství republiky juniorùJ-MR
07.02.1507.02.15Mistrovsky turnaj masters A 03X-APrahaSquashPoint
13.02.1515.02.15Liechtenstein Junior OpenJ-ESF-JOVaduz, Liechtenstein
14.02.1515.02.151.liga zeny (kolo 5+6)W-L-123dle rozpisu
14.02.1515.02.151+2+3.liga muzi (kolo 5+6)M-L-123dle rozpisu
19.02.1522.02.15French Junior OpenJ-ESF-SSLille, France
21.02.1521.02.15Mistrovsky turnaj muzu C 06M-COlomoucSQKM Olomouc
21.02.1521.02.15Mistrovsky turnaj muzu C 06M-CPraha - Squash OhradníSquashYard
21.02.1522.02.15Mistrovsky turnaj zen A 06W-ABrno - Sportcentrum IvanoviceMoravská Slavia Brno
21.02.1522.02.15Mistrovsky turnaj muzu A 06M-ABrno - Sportcentrum IvanoviceMoravská Slavia Brno
27.02.1501.03.15Austrian Junior OpenJ-ESF-JOVienna, Austria
28.02.1501.03.15Mistrovsky turnaj muzu B 06M-BPrahaSK PRO - 6
28.02.1501.03.15Mistrovsky turnaj junioru B 06J-BPrahaSquashPoint
BREZEN
05.03.1507.03.05Skoleni rozhodcich - Casq regionalS-R-CASQ
05.03.1507.03.15Mistrovství republiky zenyW-MR
05.03.1507.03.15Mistrovství republiky muzuM-MR
05.03.1507.03.15Mistrovství republiky mastersX-MR
06.03.1508.03.15Slovenian Junior OpenJ-ESF-JOLjubljana, Slovenia
12.03.1515.03.15German Junior OpenJ-ESF-SSNürnberg, Germany
14.03.1514.03.15Mistrovsky turnaj muzu C 07M-COstrava - SQC OstravaSC Ostrava Mar. Hory
14.03.1514.03.15Mistrovsky turnaj muzu C 07M-CKutná Hora / KolínSK Barbora
20.03.1522.03.15Luxembourg Junior OpenJ-ESF-JOSandweiler, Luxembour
21.03.1522.03.15Mistrovsky turnaj junioru A 06J-AOlomoucSQKM Olomouc
28.03.1529.03.15Mistrovsky turnaj muzu B 07M-BPraha - SquashArenaSqK SquashArena
28.03.1529.03.15Mistrovsky turnaj junioru B 07J-BOpavaAB Squash Klub
28.03.1505.04.15European U19 Team ChampisonshipsJ-ESF-EIPrague, CzechHector Sport
DUBEN
28.03.1505.04.15European U19 Team ChampisonshipsJ-ESF-ETPrague, CzechHector Sport
10.04.1511.04.15Skoleni rozhodcich - Casq regionalS-R-CASQPraha
10.04.1512.04.15Croatian Junior OpenJ-ESF-JOZagreb, Croatia
10.04.1512.04.05Czech Masters OpenX-ESFPrague, CzechHector Sport
11.04.1511.04.15Mistrovsky turnaj muzu C 08M-COstrava - SBA Squash HavránekSBA SC Ostrava
11.04.1511.04.15Mistrovsky turnaj muzu C 08M-CPrahaSK PRO - 6
11.04.1512.04.15Mistrovsky turnaj zen A 07W-APraha - HoleššoviceSC Čimice
11.04.1512.04.15Mistrovsky turnaj muzu A 07M-APrahaHamr
18.04.1519.04.15Extraliga zeny (kolo 7+8)W-L-EXTdle rozpisu
18.04.1519.04.15Extraliga muzi (kolo 7+8)M-L-EXTdle rozpisu
17.04.1519.04.15Norwegian Junior OpenJ-ESF-JOOslo, Norway
23.04.1526.04.15Skoleni treneru - Casq level IIIS-T-CASQPraha
25.04.1526.04.15Mistrovsky turnaj junioru A 07J-ABrno - Centrum ViktoriaSquash Klub Slovan Brno
29.04.1503.05.15European Women Team ChampionshipsW-ESF-ETDenmark
29.04.1503.05.15European Men Team ChampionshipsM-ESF-ETDenmark
KVETEN
02.05.1503.05.15Mistrovsky turnaj muzu B 08M-BPraha - SQUASHPARKSK Uhelné sklady
02.05.1503.05.15Mistrovsky turnaj junioru B 08J-BOstrava - SC FajneOstrava Squash Klub
09.05.1510.05.151.liga zeny (kolo 7+8)W-L-123dle rozpisu
09.05.1510.05.151+2+3.liga muzi (kolo 7+8)M-L-123dle rozpisu
14.05.1517.05.15European Junior U15/U17 Team ChampionshipsJ-ESF-ETPorto, Portugal
14.05.1517.05.151st European U23 Swiss OpenJ-ESF-23Kriens, SwitzerlandSportpark Pilatus
16.05.1517.05.15Mezistání utkání U11 / U13U11 / U13Königsbrunn, Germany
30.05.1530.05.15Mistrovsky turnaj muzu C 09 M-CUherské HradišštěPozor - změna termínu z 16.5. na 30.5.
16.05.1516.05.15Mistrovsky turnaj muzu C 09M-CPrahaSquashclub Strahov
16.05.1517.05.15Mistrovsky turnaj zen A 08W-APrahaSK PRO - 6
16.05.1517.05.15Mistrovsky turnaj muzu A 08M-ABrno - Centrum ViktoriaSquash Klub Slovan Brno
22.05.1524.05.15Zenit Ukraine Junior OpenJ-ESF-JOKiev, Ukraine
22.05.1523.05.15Extraliga zeny (play off)W-L-EXT
22.05.1523.05.15Extraliga muzi (play off)M-L-EXT
23.05.1524.05.151.liga zeny (baraz)W-L-123
23.05.1524.05.151+2+3.liga muzi (baraz)M-L-123
27.05.1530.05.15ME jednotlivci mužiM-ESF-MIBratislava, Slovakia
27.05.1530.05.15ME jednotlivci ženyW-ESF-WIBratislava, Slovakia
30.05.1531.05.15Mistrovsky turnaj junioru A 08J-APrahaSquashPoint
CERVEN
06.06.1507.06.15Mistrovstvi republiky druzstev junioruJ-MR-DPrahaStrahov
04.06.1507.06.15ESF Level 2 Coaching CourseS-T-ESFLisbon, Portugal
13.06.1513.06.15Mistrovsky turnaj masters A 04X-APrahaSquashPoint
19.06.1521.06.15Italian Junior Open 2015J-ESF-GPRiccione, Italy
19.06.1520.06.15Mistrovstvi republiky ve ctryrhreD-MRSadskáSadská
25.06.1528.06.15Portuguese Junior OpenJ-ESF-JOPorto, Portugal
CERVENEC
02.07.1506.07.15Pioneer Junior OpenJ-ESF-SSCologne, Germany
09.07.1512.07.15Dutch Junior OpenJ-ESF-SSAmsterdam, Netherlands
26.07.1530.07.15World Junior Individual ChampionshipJ-WSF-IEidhoven, Netherlands
31.07.1504.08.15World Junior Team ChampionshipJ-WSF-TEidhoven, Netherlands
SRPEN
27.08.1530.08.15European Masters Individual ChampionshipX-ESF-IMalmö, Swedenlos