Kristýna Fialová 21.místo na US Squash Junior Open 2015

/, Junioři, Mezinárodní/Kristýna Fialová 21.místo na US Squash Junior Open 2015

U.S. Junior OpenDalší den na US Squash Junior Open 2015 nastoupila Kristýna Fialová  k zápasu s Američankou Lailou Sedky. Od úvodu se hrálo ve vysokém tempu a Laila předváděla razantní údery, avšak na úkor přesnosti. Kristýna si musela počkala na správný čas k útoku, ale moc jich nebylo.

První dva sety byly hodně vyrovnané, o čemž svědčí i skóre 15:13 a 14:16. Ve třetím si Kristýna vybrala několik slabších chvil  a to ji stálo set 5:11,  naopak ve čtvrtém rozebrala soupeřku přesnou hrou a vyhrála 11:7. Pátý set začala Kristýna  vedením 2:0, pak udělala pár chyb a rázem prohrávala 2:4. Tlak  soupeřky narůstal a skóre taky, na  2:7 a 3:8. Pak však Kristýna zabojovala a dotáhla přesnými kraťasy skóre na 9:9. Bohužel chyba dolů znamenala 9:10 a celé napínavé utkání ukončil závěrečný, nutno podotknout přesně odpískaný stroke na 9:11. Večer pořadatel oznámil, že další utkání se nedohrávaji, takže Kristýna veze ze stovky přihlášených juniorek 21.místo.

2016-12-19T00:26:17+00:0022-12-2015|2015, Junioři, Mezinárodní|0 Comments