Kristýna Fialová postupuje na U.S. Junior Open

/, Junioři, Mezinárodní/Kristýna Fialová postupuje na U.S. Junior Open

U.S. Junior OpenV sobotu začal v americkém New Havenu U.S. Junior Open 2015. Jedinou Češkou, která se v celkovém počtu 905 hráčů objevila, je Kristýna Fialová v kategorii G17. V této kategorii se přihlásilo celkem 100 děvčat, která svůj první den hrála v Hartfordu.

Kristýna měla v prvním kole volný los a poté ji čekala Sarah Willwerth z USA. Kristýna nastoupila k utkání soustředěně a hned od úvodu držela hráčku pod tlakem, což ji vyneslo vítězství v prvním setu 11:4. Do druhého setu lépe vstoupila Sarah a vedla až do stavu 8:7. Kristýna ale závěr setu zvládla a vyhrála 11:9. Závěrečnou hru začala Kristýna soustředěně, uplatněním pestré hry a tlaku do slabšího backhandu soupeřky set dohrála do vítězného konce.

Vítězství 3:0 ji posunulo mezi nejlepších 32 hráček. Držíme palce do dalšího utkání.

2016-12-19T00:26:17+00:0019-12-2015|2015, Junioři, Mezinárodní|0 Comments