Project Description

28.března 2015 – finále

Letošní Canary Wharf má svého vítěze. Jasný favorit Nick Matthew neponechal nic náhodě a po bodech 4, 9 a 7 za 55 minut porazil Simona Rosnera 3:0. Stal se tak majitelem trofeje z tohoto turnaje už popáté. Více podrobností na webu turnaje.

27.března 2015 – semifinále

V prvním semifinálovém zápase potvrdil roli favorita Nick Matthew a zvítězil ve třech setech na svým krajanem Selbym.

Jako druhý finalista se čekal další Angličan Peter Barker, zrodilo se však překvapení o které se postaral Simon Rosner. Ve vypjatém utkání plném strkanic, po bezmála 40 rozhodnutích zvítězil ve čtyřech setech a v pátek se pokusí zkomplikovat Nickovi cestu za titulem. Finále bude opět k dispozici na PSA Squash TV v 19:30. Více podrobností na webu turnaje.

26.března 2015 – druhé kolo

Druhé kolo Canary Wharf začalo nekonečným utkáním Selby – Golan. Více než hráči se zapotil rozhodčí John Massarella, který musel rozhodovat 67 situací, z toho více než polovinu v pátém setu. Po 125 minutách nakonec strhl vítězství na svou stranu Daryl Selby výsledkem 14:12. Kdo čekal hladký průběh dalšího zápasu Matthew – Dessouki se přepočítal. Mladý Egypťan nastoupil do zápasu bez respektu a po prvním prohraném setu druhý získal 12:10. Nick sice kontroval 11:7 ve třetím, ale čtvrtý set byl opět vyrovnaný. Moc nechybělo a hrálo se taky na pět setů, nicméně obhájce titulu v konci zabral a po 77 minutách zvítězil 3:1. Takže po třech a půl hodinách byl večerní program teprve v polovině.

Do třetího utkání večera Barker – Lee nastoupil naštěstí Peter Barker s odhodláním to příliš neprotahovat. Po třech setech koncentrovaného výkonu s body 4, 7 a 8 vyprovodil Maxe z kurtu za 43 minut.

V posledním zápase druhého kola se potkali James Willstrop a Simon Rosner. Na Jamesovi je pořád vidět dlouhá pauza po operaci na rychlosti, jistotě pohybu i přesnosti. Větší odpor kladl jen v prvním setu, takže se Simon mohl po osmi prohrách poprvé v životě radovat z vítězství nad Jamesem po setech 11:7, 11:3 a 11:3.

Nejlepší čtyřku tak tvoří tři Angličani a jeden Němec. Další kolo je opět k vidění ve čtvrtek na PSA SquashTV.

24.března 2015 – první kolo

Dolní část pavouka už má taky své vítěze. Favorité potvrdili své pozice, škoda že Serme druhý set, ve kterém hrál výborně,  nedotáhl do konce, utkání mohlo být zajímavější. Jimbo zavzpomínal na staré časy a v prvním setu nadělil soupeři kanára.

Dnes turnaj pokračuje kompletním druhým kolem a utkání můžete opět sledovat na PSA SquashTV.

23.března 2015 – hlavní soutěž

Horní polovina pavouka je odehrána a žádné překvapení se nekonalo. Bylo překvapující, jak lehce mladý Egypťan Dessouki sestřelil Adriana Wallera, od kterého se čekal větší odpor. Dnes pokračuje spodní polovina, utkání můžete opět sledovat na PSA SquashTV v časech podle přiloženého pavouka. Turnaj se hraje v Anglii, takže je potřeba počítat s časovým posunem.

22.března 2015 – kvalifikace

Po ukončení kvalifikace známe všechny účastníky hlavní soutěže, která začíná v pondělí 23.3.2015. Utkání můžete sledovat na PSA SquashTV v časech podle přiloženého pavouka. Turnaj se hraje v Anglii, takže je potřeba počítat s časovým posunem.

18.března 2015 – Canary Wharf Classic 2015

Ve dnech 21.-27.března 2015 se odehraje v Londýně další ročník PSA turnaje Canary Wharf Squash Classic. Obhajovat titul jede nasazená jednička Nick Matthew. Kompletní informace najdete na webu turnaje. Přímé přenosy je možné sledovat na PSA SquashTV. Přehledně zpracovaný pavouk je také k dispozcici na webu PSA.