[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_text]Druhé kolo Canary Wharf začalo nekonečným utkáním Selby – Golan. Více než hráči se zapotil rozhodčí John Massarella, který musel rozhodovat 67 situací, z toho více než polovinu v pátém setu. Po 125 minutách nakonec strhl vítězství na svou stranu Daryl Selby výsledkem 14:12. Kdo čekal hladký průběh dalšího zápasu Matthew – Dessouki se přepočítal. Mladý Egypťan nastoupil do zápasu bez respektu a po prvním prohraném setu druhý získal 12:10. Nick sice kontroval 11:7 ve třetím, ale čtvrtý set byl opět vyrovnaný. Moc nechybělo a hrálo se taky na pět setů, nicméně obhájce titulu v konci zabral a po 77 minutách zvítězil 3:1. Takže po třech a půl hodinách byl večerní program teprve v polovině.[/fusion_text][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“20″ bottom_margin=““ sep_color=““ icon=““ width=““ class=““ id=““/][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=“1_3″ last=“no“ spacing=“yes“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ class=““ id=““][fusion_imageframe lightbox=“yes“ style_type=“dropshadow“ bordercolor=““ bordersize=“0px“ borderradius=“0″ stylecolor=““ align=“none“ link=““ linktarget=“_self“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““] [/fusion_imageframe][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=“2_3″ last=“yes“ spacing=“yes“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ class=““ id=““][fusion_text]Do třetího utkání večera Barker – Lee nastoupil naštěstí Peter Barker s odhodláním to příliš neprotahovat. Po třech setech koncentrovaného výkonu s body 4, 7 a 8 vyprovodil Maxe z kurtu za 43 minut.

V posledním zápase druhého kola se potkali James Willstrop a Simon Rosner. Na Jamesovi je pořád vidět dlouhá pauza po operaci na rychlosti, jistotě pohybu i přesnosti. Větší odpor kladl jen v prvním setu, takže se Simon mohl po osmi prohrách poprvé v životě radovat z vítězství nad Jamesem po setech 11:7, 11:3 a 11:3.

Nejlepší čtyřku tak tvoří tři Angličani a jeden Němec. Další kolo je opět k vidění ve čtvrtek na PSA SquashTV.[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]