[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_text]15-05-11-vesely-honza-02-800-400Ke dni 30.4.2015 ukončil odstoupením z funkce svou činnost na pozici revizora Honza Veselý. Důvody svého kroku shrnul do otevřeného dopisu, který citujeme níže. Zbývá už jenom poděkovat Honzovi za práci, kterou vykonal.[/fusion_text][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“15″ bottom_margin=““ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““/][fusion_text]

Vážení,

pohybuji se ve squashi 20 let, zažil jsem několik předsedů a členů VV (sám jsem si jednou vyzkoušel být členem VV), zažil nespočet Valných hromad více či méně ovlivněných zájmovými skupinami. S odstupem času musím bohužel konstatovat, že v průběhu těch 20 let se nic výrazného nezměnilo, je to prostě pořád stejné, ne-li v některých případech i horší. Bohužel je to stejné jako v té naší vysoké politice, je to bohužel asi obrázek naší současné doby.

Díky vašim hlasům jsem byl zvolen na poslední VH do funkce revizora ČASQ. Všem, kteří mě na VH podpořili, i všem ostatním členům ČASQ se velice omlouvám, ale já nemohu v tomto nečitelném a nejasném squashovém prostředí, v prostředí nerovného jednání a nepravd, v prostředí kde jsou nevyjasněné ekonomické podklady nést svoji zodpovědnost za kontrolní činnost VV ČASQ a odborných komisí.

Bohužel i na té naší „squashové“ politické scéně se drží ti, kteří o to skutečně hodně stojí, ti kteří si sami zařizují vlastní zvolení a jsou kvůli tomu ochotní hodně spolknout. Já jsem tohle nikdy nedělal a nebudu to dělat ani v současnosti pro „nějakou funkci“ v ČASQ.

Je mi opravdu líto, ale nemůžu jinak a proto po důkladném zvážení jsem 30.4. poslal předsedovi ČASQ rezignační dopis na funkci revizora.

Děkuji vám všem za dosavadní podporu a spolupráci. Za dvacet let u squashe si zvláště cením a vážím čestných lidí, kteří to vždy mysleli se squashem opravdu upřímně a nezištně.

Všem přeji do budoucna lepší časy a lepší „squashové“ vztahy.

Honza Veselý

[/fusion_text][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“15″ bottom_margin=““ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““/][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]