[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_text][fusion_imageframe lightbox=“no“ style_type=“none“ bordercolor=““ bordersize=“5px“ borderradius=“0″ stylecolor=““ align=“right“ link=““ linktarget=“_self“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][/fusion_imageframe][fusion_dropcap]Č[/fusion_dropcap]eská asociace squashe (ČASQ) je dobrovolným občanským sdružením s působností na území České republiky.

Česká squashová asociace sdružuje fyzické osoby, kluby, případně právnické osoby, které vstoupí do asociace dobrovolně v souladu se stanovami na základě svého svobodného rozhodnutí. ČASQ je samostatným právním subjektem a uznává právní, organizační a finanční samostatnost všech svých členů.

Posláním squashové asociace je zejména podporovat, propagovat a rozvíjet sportovní hru squash na území České republiky, prosazovat a hájit zájmy a práva svých členů. Squashový svaz spolupracuje s mezinárodními a národními organizacemi squashe v souladu s příslušnými předpisy.

Další informace týkající se činnosti squashového svazu a příslušné dokumenty jsou k dispozici na stránce Základní dokumenty ČASQ.[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]