[fusion_builder_container background_color=““ background_image=““ background_parallax=“none“ parallax_speed=“0.3″ enable_mobile=“no“ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ video_url=““ video_aspect_ratio=“16:9″ video_webm=““ video_mp4=““ video_ogv=““ video_preview_image=““ overlay_color=““ overlay_opacity=“0.5″ video_mute=“yes“ video_loop=“yes“ fade=“no“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding_top=“20px“ padding_bottom=“20px“ padding_left=“0px“ padding_right=“0px“ hundred_percent=“no“ equal_height_columns=“no“ hide_on_mobile=“no“ menu_anchor=““ class=““ id=““][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_title size=“2″ content_align=“left“ style_type=“double solid“ sep_color=““ class=““ id=““]Turnaje ve čtyřhře v sezóně 2015 – 2016[/fusion_title][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_tabs design=“classic“ layout=“horizontal“ justified=“yes“ backgroundcolor=““ inactivecolor=““ bordercolor=““ class=““ id=““][fusion_tab title=“Turnaje ve čtyřhře“ icon=““]

Turnaje ve čtyřhře se hrají v katagoriích mužů, žen a smíšených dvojic. Mistrovské soutěže se hrají na větším kurtu, odpovídajícím pravidlům WSF, je však možné hrát i na běžném kurtu. Momentálně se v rámci ČASQ nehrají pravidelné mistrovské turnaje ve čtyřhře. Podrobná pravidla jsou uvedena v Soutěžním a klasifikačním řádu ČASQ.

Turnaje ve čtyřhře v sezóně 2015-16

ZahajeniUkonceniKodMisto konaniPoznamkaProVys
-- --D-A -- --

[/fusion_tab][fusion_tab title=“Mistrovství republiky“ icon=““]

Turnaje ve čtyřhře se hrají v katagoriích mužů, žen a smíšených dvojic. Mistrovské soutěže se hrají na větším kurtu, odpovídajícím pravidlům WSF. Každou sezónu se vypisuje Mistrovství republiky ve čtyřhře, do kterého jsou hráči nasazování podle své individuální výkonnosti, případně umístění na předchozích MR. Podrobná pravidla jsou uvedena v Soutěžním a klasifikačním řádu ČASQ.

Mistrovství republiky ve čtyřhře v sezóně 2015-16

ZahajeniUkonceniNazev akceKodMisto konaniPoznamka
18.06.1519.06.15Mistrovstvi republiky ve ctryrhreD-MR

[/fusion_tab][/fusion_tabs][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_builder_container background_color=““ background_image=““ background_parallax=“none“ parallax_speed=“0.3″ enable_mobile=“no“ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ video_url=““ video_aspect_ratio=“16:9″ video_webm=““ video_mp4=““ video_ogv=““ video_preview_image=““ overlay_color=““ overlay_opacity=“0.5″ video_mute=“yes“ video_loop=“yes“ fade=“no“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding_top=“20px“ padding_bottom=“20px“ padding_left=“0px“ padding_right=“0px“ hundred_percent=“no“ equal_height_columns=“no“ hide_on_mobile=“no“ menu_anchor=““ class=““ id=““][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_title size=“2″ content_align=“left“ style_type=“double solid“ sep_color=““ class=““ id=““]Turnaje ve čtyřhře v sezóně 2014 – 2015[/fusion_title][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_tabs design=“classic“ layout=“horizontal“ justified=“yes“ backgroundcolor=““ inactivecolor=““ bordercolor=““ class=““ id=““][fusion_tab title=“Turnaje ve čtyřhře“ icon=““]Turnaje ve čtyřhře se hrají v katagoriích mužů, žen a smíšených dvojic. Mistrovské soutěže se hrají na větším kurtu, odpovídajícím pravidlům WSF, je však možné hrát i na běžném kurtu. Momentálně se v rámci ČASQ nehrají pravidelné mistrovské turnaje ve čtyřhře. Podrobná pravidla jsou uvedena v Soutěžním a klasifikačním řádu ČASQ.

Turnaje ve čtyřhře v sezóně 2014-15

ZahajeniUkonceniKodMisto konaniPoznamkaProVys
-- --D-A -- --

[/fusion_tab][fusion_tab title=“Mistrovství republiky“ icon=““]Turnaje ve čtyřhře se hrají v katagoriích mužů, žen a smíšených dvojic. Mistrovské soutěže se hrají na větším kurtu, odpovídajícím pravidlům WSF. Každou sezónu se vypisuje Mistrovství republiky ve čtyřhře, do kterého jsou hráči nasazování podle své individuální výkonnosti, případně umístění na předchozích MR. Podrobná pravidla jsou uvedena v Soutěžním a klasifikačním řádu ČASQ.

Mistrovství republiky ve čtyřhře v sezóně 2014-15

ZahajeniUkonceniNazev akceMisto konaniPoznamka
19.06.1520.06.15Mistrovstvi republiky ve ctryrhre

[/fusion_tab][/fusion_tabs][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]