15-04-29-etc-2015-10-600-464Oba naše squashové reprezentační týmy dorazily v pořádku do místa konání letošního Mistrovství Evropy družstev ve squashi, kterým je Dánské město Herning. Shodou okolností je jim útočištěm hotel naprosto stejného názvu. Reprezentanti  po příjezdu absolvovali menší rozcvičku zakončenou fotbálkem, do kterého se zapojili všichni členové výpravy včetně manažera Honzy Mutiny. Následoval lehký squashový trénink na kurtu. Jak už bylo avizováno, zítra začínají jako první naše ženy, které nastoupí v 10:00 proti Dánkám. Toto bude zřejmě utkání, které určí, jestli české hráčky budou bojovat o první čtyřku, nebo o udržení.

Muži nastoupí ke svému jedinému zápasu ve skupině v 16:00 proti Irsku, tady půjde o to, jestli půjdeme na lepšího nebo horšího ze skupiny C. Ženy hrají svůj druhý zápas proti Belgii rovněž v 16:00 hodin. Pořadí zápasů v družstvech na středu je následující – ženy 1-3-2 a muži 1-2-4-3.

Jakmile zjistíme odkaz na stream a budeme vás informovat. Výsledkový servis je na esf.tournamentsoftware.com a web šampionátu na  www.eurosquash2015.com.