[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_text]15-03-19-cz-squash-01-800-400Pokud se vám zdá, že jste na jiném webu než jste chtěli být, můžete být v klidu. Jste správně v doméně cz-squash.net a od dnešního dne máte k dispozici nové stránky obsahově i vzhledově.

Původně byl tento web připraven jako nová verze asociačních stránek a měl být spuštěn loni na podzim. Vzhledem k tomu, že po několika pokusech se v říjnu 2014 podařilo dosáhnout změny vedení asociace, projekt šel k ledu. Zejména proto, že ve své agitce nové vedení jako jednu z priorit  uvedlo toto:

Nový a reprezentativnější web lepší kvality včetně možnosti blogu s přístupovým heslem člena ČASQ, on-line zadání výsledků soutěží s promítnutím do žebříčků, komfortnější prostředí pro členy časq včetně nových produktových modifikací.

Jak se nakonec ukázalo, „nový a reprezentativnější web“ se neobjevil ani po čtyřech měsících, a to i přesto, že jsem stávajícímu vedení nabízel kompletní obsah webu původního. Takže informace o novém web byla jen předvolební kachnou a připravené nebylo vůbec nic. Když se posléze nové stránky objevily, ukázalo se, že to není reprezentativnější web, ale jen tragický pokus. Vrcholem všeho je skutečnost, že nové asociační stránky jsou takřka identickou kopií těch původních, jak je vidět na obrázcích.[/fusion_text][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“20″ bottom_margin=““ sep_color=““ icon=““ width=““ class=““ id=““/][fusion_imageframe lightbox=“yes“ style_type=“dropshadow“ bordercolor=““ bordersize=“0px“ borderradius=“0″ stylecolor=““ align=“none“ link=““ linktarget=“_self“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““] [/fusion_imageframe][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“20″ bottom_margin=““ sep_color=““ icon=““ width=““ class=““ id=““/][fusion_imageframe lightbox=“yes“ style_type=“dropshadow“ bordercolor=““ bordersize=“0px“ borderradius=“0″ stylecolor=““ align=“none“ link=““ linktarget=“_self“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““] [/fusion_imageframe][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“20″ bottom_margin=““ sep_color=““ icon=““ width=““ class=““ id=““/][fusion_imageframe lightbox=“yes“ style_type=“dropshadow“ bordercolor=““ bordersize=“0px“ borderradius=“0″ stylecolor=““ align=“none“ link=““ linktarget=“_self“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““] [/fusion_imageframe][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“20″ bottom_margin=““ sep_color=““ icon=““ width=““ class=““ id=““/][fusion_text]To že se nikdo z nového vedení neobtěžoval zeptat, jestli to může zkopírovat, mě nepřekvapuje. Ale zázračný web, který pánové vyráběli pět měsíců překvapením je, bohužel smutným.

Takže vzhled nových asociačních stránek byl konečným impulsem pro dokončení těchto a jejich zprovoznění. Měly by stejně jako ty minulé přinášet novinky a informace ze squashového dění. Snahou bude se více blížit realitě, než některé jiné portály. Takže možným důvodem prohry našeho oblíbeného hráče nebude jen špatný rozhodčí, křivý kurt a vlhké stěny, ale může to být i tím, že byl prostě soupeř lepší. Přestože tento web není oficiálním webem ČASQ, najdete zde všechny potřebné informace ze svazu a pokud něco chybí stačí napsat.

Na tvorbě stránek se bude podílet více lidí a kdo má zájem, může se také zapojit. Stačí se ozvat na uvedené kontakty. Pokud někdo potřebuje dohledat starší informace, původní stránky byly kompletně zachovány a jsou umístěny ZDE. Věříme, že se vám nové stránky o squashi budou líbit a najdete na nich všechno potřebné. Pavel Sládeček[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]