Do finále PSA Inno Wood 2016 Dan Mekbib se nakonec nedostal. V semifinále podlehl nasazené jedničce Joashua Larkinovi 0:3. 

V prvním setu se snažili jeden druhého přetlačit rychlou a útočnou hrou, která ale více seděla Larkinovi. Ve druhém setu se Dan uklidnil hrál lépe takticky a ujal se vedení 5:0. Larkin sice stav srovnal, ale Dan mu opět utekl na 10:6. Začíná to vypadat, že ztráta setu, případně utkání z tohoto stavu, se stává českou specialitou. Dan tento set prohrál 10:12 a třetí 5:11. Nicméně semifinále z kvalifikace je pěkný výsledek a Danovi gratulujeme. Ve finále se tak střetne nasazená jedníčka a dvojka – Larkin s Chi Him Wongem, který v dlouhých pěti setech udodal Edmona Mollera.

[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“]

 

Podrobné výsledky turnaje jsou na tournamentsoftware.com.

finále PSA Inno Wood 2016

 

 [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]