[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_text]

Czech Squash Junior Open 2016 Czech Squash Junior Open 2016 zná po rušné neděli na Hectoru své medailisty. Jediné zlato pro nás získal Ondra Vorlíček, který ve finále podal skvělý, soustředěný výkon a deklasoval 11-2, 11-6 a 11-4 Scotta Gillanderse.

Pokud jde o další výsledky, v nejmladší kategorii se podařilo vybojovat 3.místo Karimu Farridovi výsledkem 3:1 nad Jakubem Gogolem. V patnáctkách máme třetí místo jak v děvčatech, kde Tereza Šlehoferová porazila Terezu Širokou 3:1, tak v chlapcích, kde Marek Panáček nedal šanci Miguelu Mathisovi (3:0). K Ondrovu zlatu přidal ještě v B17 bronzovou medaili Viktor Byrtus, kterému kladl odpor Vojtěch Ryba jen polovinu prvního setu a zbytek utkání odchodil. Ve finále děvčat G17 Kristýna Fialová nenašla zbraň na Nadiiu Usenko a po výsledku 0:3 získala stříbro. Třetí místo přidala Michaela Čepová vítězstvím 3:1 nad Kačenkou Tycovou. V obou finálových zápasech nejstarší kategorie neměli naši junioři velkou naději na úspěch. V G19 měla Riina Koskinen ve všech třech setech utkání pod kontrolou, takže na Elišku Jiráskovou zůstalo druhé místo. Poslední finále bylo plně pod taktovkou Dimitri Steinmanna, který pustil v celém utkán Davidu Zemanovi jen 12 bodů, takže rovněž stříbro pro naše barvy. Všem medailistům blahopřejeme. Přehled medailových pozic českých juniorů:

B13 – 3.místo Karim Farrag
B15 – 3.místo Marek Panáček
G15 – 3.místo Tereza Šlehoferová
B17 – 1.místo Ondřej Vorlíček
B17 – 3.místo Viktor Byrtus
G17 – 2.místo Kristýna Fialová
G17 – 3.místo Michaela Čepová
B19 – 2.místo David Zeman
G19 – 2.místo Eliška Jirásková

Kompletní výsledky Czech Squash Junior Open 2016 jsou na adrese  esf.tournamentsoftware.com a seznam všech utkání je zde.

Czech Squash Junior Open 2016

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]