Dutch Squash Junior Open 2016Poslední juniorský turnaj v sezóně Dutch Squash Junior Open 2016 letos slaví 30 let své existence. Mezi 412 účastníky je také skupinka šesti českých juniorů.

Turnaje, který začal ve čtvrtek 14. července, se od nás účastní Dufek Matyáš, Farrag Farid, Farrag Karim, Mráček Jáchym, Mráček Kristián a Zeman David. Po prvním dnu už máme je jednoho zástupce v hlavní soutěži U19. David Zeman vyhrál obě svá dnešní utkání a dostal se do šestnáctky. Tady pro něj už začíná skutečný turnaj, v pátek ho čeká Sanjay Jeeva [fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][5/8].

Kompletní  výsledky turnaje a plán utkání na pátek najdete na webu esf.tournamentsoftware.com.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]