[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_text]

Firma ASB se angažuje formou joint venture v projektu iSquash, o kterém jsme informovali už dříve v tomto článku a publikovala další informace o této novince.

iSquashProjekční systém je schopen transformovat jakýkoliv běžný kurt na digitálně zvětšené dětské hřiště nebo tréninkové zařízení. Je tedy možné ho používat jak pro trénink výkonnostních hráčů, tak pro zábavu návštěvníků squashových center. Softwarové vybavení poskytuje řadu možností od jednoduchých her, kde obrazy na zdi po zásahu zmizí, až po sofistikované tréninkové programy pro špičkové profesionály. Součástí systému je také interaktivní aplikace pro smartphony, která se používá nejen k ovládání a zábavě, ale také rezervační systém a platby.

iSquash byl představen ve Sports4You, v jednom z nejstarších klubů v Mnichově. Systém si návštěvníci brzy oblíbili a zařízením je už vybaveno 10 squashových kurtů. Existovaly dvě velmi rozdílné reakce od návštěvníků a členů klubu. Mladší tím byli okamžitě nadšeni a chtěli to hned zkoušet. Starší hráči byli zpočátku skeptičtí a obávali se, že nová technologie příliš ovlivní klasickou hru. Nicméně se ukázalo, že systém jim stále umožňuje hrát starý dobrý squash, a že mohou pouze využívat tréninkových modulů.

iSquashChristof Babinský, generální ředitel ASB, považuje iSquash za průlom digitálního světa do squashe a je přesvědčený, že nový interaktivní zážitek přitáhne nové diváky na squashový kurt, jakož i poskytne alternativu pro trénink současným hráčům. Současně je to skvělý způsob, jak přitáhnout velmi malé děti na squashový kurt ve věku, když ještě nejsou schopné hrát. Více informací najdete na webu interactivesquash.com.[/fusion_text][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“20″ bottom_margin=““ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““/][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]