[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_text]

V německém Krefeldu se o víkendu uskutečnil mezinárodní turnaj masters s obvykle vysokou a kvalitní účastí. Velká konkurence se podepsala na výsledku naší malé výpravy. Na bednu se podívala jenom Denisa Linhartová, která ve finále W35+ prohrála s Melanie Kreisel.

15-06-26-german-squash-masters-open-02-800-500Kvalitní servis pořadatel nabídl také mimo kurty, jak je patrné z přiložené fotografie. A co všechno je možné vidět na masters turnaji vidíte dole. Detailní výsledky turnaje jsou k dispozici na esf.tournamentsoftware.com. Konečné výsledky našich masters.

M35+    7. Vít Barnáš
M40+    9. Josef Fanta
M55+   11. Milan Vlasák
W35+   2. Denisa Linhartová
W45+   6. Renata Nejtková

S rostoucím zájmem o masters turnaje v celé Evropě jsou v kontrastu skomírající masters soutěže v Česku. Poslední turnaj se nehrál vůbec, vedení asociace tato oblast asi nezajímá a komise masters, kromě toho, že podělala letošní Mistrovství republiky, nedělá vůbec nic. Jako v řadě dalších oblastí, do kterých se pustila nová garnitura, zůstalo bohužel jenom u slibů.

 

[/fusion_text][fusion_imageframe lightbox=“no“ lightbox_image=““ style_type=“dropshadow“ bordercolor=““ bordersize=“0px“ borderradius=“0″ stylecolor=““ align=“none“ link=““ linktarget=“_self“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ hide_on_mobile=“no“ class=““ id=““] [/fusion_imageframe][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“15″ bottom_margin=““ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““/][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]