[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_text]Třetí hrací den bojovaly naše děvčata o záchranu v nejvyšší divizi s týmem Walesu. Pořadí zápasů bylo 1-2-3,  první do kurtu tedy nastoupila Anna Klimundová proti Tesni Evans. Anna sice předvedla svůj nejlepší výkon na šampionátu a s  Tesni sehrála vyrovnané utkání, bohužel za stavu 2:2: soupeřka na začátku pátého setu udělala čtyři rychlé body a náskok si už dokázala pohlídat až do konce. První utkání tedy 2:3. Ke druhému zápasu nastoupila Zuzana Kubáňová proti Deon Saffery. Zuzana předvedla svůj standardní bojovný výkon a první set jí utekl v koncovce. Další dva sety už kurt patřil Saffery a výsledná prohra 0:3  snížila naše naděje na minimum. Na trojku byla nominovaná Veronika Gaultier, která nastoupila proti Hannah Williams. Předvedla dnes také velmi dobrý výkon. Za stavu 1:1 další dva sety ztratila až v těsné koncovce, kdy prohrála 11:13 a celkově zápas 1:3. Ve druhém souběžně hraném utkání vyhrály Belgičanky nad Španělkami a to pohřbilo i naše teoretické naděje na záchranu. Český squashový tým žen tak padá do druhé divize a zítra budeme bojovat už jen o konečné umístění se Španělkami.

[/fusion_text][fusion_imageframe lightbox=“yes“ lightbox_image=“http://www.cz-squash.net/wp-content/uploads/2015/05/15-04-29-etc-2015-20-900-400.png“ style_type=“dropshadow“ bordercolor=““ bordersize=“0px“ borderradius=“0″ stylecolor=““ align=“center“ link=““ linktarget=“_self“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ hide_on_mobile=“no“ class=““ id=““] [/fusion_imageframe][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“30″ bottom_margin=““ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““/][fusion_text]Chlapi dnes povinně získali svou první výhru nad Slovenskem a tak se český squash konečně dočkal vítězství. Tým šel do utkání bez Honzy Koukala, který se soustředil jen na koučování. Hráči se velmi dobře znají z našich ligových i turnajových utkání a naši potvrdili převahu – Slovensku pustili jen jeden set. Zítra naši hráči nastoupí v zápase o konečné 5. místo v divizi II proti Maďarsku v 9:00 hodin.

[/fusion_text][fusion_imageframe lightbox=“yes“ lightbox_image=“http://www.cz-squash.net/wp-content/uploads/2015/05/15-04-29-etc-2015-19-900-400.png“ style_type=“dropshadow“ bordercolor=““ bordersize=“0px“ borderradius=“0″ stylecolor=““ align=“center“ link=““ linktarget=“_self“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ hide_on_mobile=“no“ class=““ id=““] [/fusion_imageframe][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“30″ bottom_margin=““ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““/][fusion_text]Videostream ze všech squashových kurtů ja na adrese www.eurosquash2015.com. Výsledkový a online servis je na esf.tournamentsoftware.com a vlastní web squashového šampionátu na www.eurosquash2015.com.[/fusion_text][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“10″ bottom_margin=““ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““/][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]