[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_text]

Pátek na Mistrovství světa mužů ve squashi přinesl výsledky, které nikdo nečekal. Složení nejlepší čtyřky asi nehádal nikdo. O titlu si zahrají Gaultier, Willstrop, Mosaad a Momen.

James Willstrop po senzačním vyřazení světové jedničky pokračoval ve své precizní hře a Rodriguezovi nedal žádnou šanci. Špatně to vypadalo s Gregory Gaultierem, který už prohrával 1:2, ale ve dvou zbývajících smetl Ali Faraga, který to už nedával fyzicky, 11:1 a 11:3. Neuvěřitelný průběh měl zápas obhájce titulu. Ramy Ashour prohrál prví dva sety s Omarem Mosaadem. Pak předvedl čeho je schopen a v dalších  dvou setech pustil soupeři jen dva body. Čekalo se, že pátý vyhraje stejně hladce, ale jako už několikrát začal mít problémy s obnoveným zraněním. Utkání nevzdal, ale na vítězství to už nebylo. Duel Matthew – Mosaad bylo skoro hodinu a půl trvající bitvou, ve které byl nakonec nečekaně úspěšnější Tarek Momen. Je nutné konstatovat, že to co předvádí Nick Matthew ve svých 35 letech je neuvěřitelné.

Výsledky utkání byly tedy následující.

[3] Gregory Gaultier (Fra) 3-2 Ali Farag (Egy) 5-11, 11-8, 10-12, 11-1, 11-3 (72m)
James Willstrop (Eng) 3-0 [5] Miguel Rodriguez (Col) 11-5, 11-7, 11-4 (42m)
[7] Omar Mosaad (Egy) 3-2 [4] Ramy Ashour (Egy) 11-8, 11-7, 1-11, 1-11, 11-5 (60m)
[8] Tarek Momen (Egy) 3-2 [2] Nick Matthew (Eng) 5-11, 11-7, 9-11, 11-8, 11-7 (84m)

Dnes v noci nás čekají semifinálové zápasy a jedno je jasné, že ve finále uvidíme konfrontaci evropského a egyptského squashe. Obě utkání uvidíme na PSA SquashTV od jedné hodiny v noci v tomto pořadí.

James Willstrop (ENG) v [3] Gregory Gaultier (FRA)
[7] Omar Mosaad (EGY) v [8] Tarek Momen (EGY)[/fusion_text][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=“3_4″ last=“yes“ spacing=“yes“ center_content=“no“ hide_on_mobile=“no“ background_color=““ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ background_position=“left top“ border_size=“0px“ border_color=““ border_style=““ padding=““ margin_top=““ margin_bottom=““ animation_type=““ animation_direction=““ animation_speed=“0.1″ class=““ id=““][fusion_imageframe lightbox=“no“ lightbox_image=““ style_type=“dropshadow“ bordercolor=““ bordersize=“0px“ borderradius=“0″ stylecolor=““ align=“none“ link=““ linktarget=“_self“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ hide_on_mobile=“no“ class=““ id=““] Mistrovství světa mužů ve squashi - semifinalisté[/fusion_imageframe][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“20″ bottom_margin=““ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““/][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]