[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_text]

V hlavní soutěži squashového juniorského šampionátu se už neudržel ani Dominik Dubský. S Ehab Abouaishem prohrál 0:3 a v úterý bude hrát s Mohammadem Alim. Eliška Jirásková hraje s Jui Kalgutkar a Filip Kočárek má volný den.

Další utkání bude hrát Filip Kočárek ve středu s Nicholasem Erringtonem. Pokud jde o boj o titul, hlavní favorité zatím prochází bez potíží. V dívčím pavouku se až na jednu vyjimku vzorně drží nasazení – v osmičce je pět juniorek z Egypta a po jedné z USA, Anglie a Hong Kongu.

[1] Habiba Mohamed (EGY) vs [5/8] Hania El Hammamy (EGY)
[3/4] Salma Hany Ibrahim (EGY) vs [5/8] Sabrina Sobhy (USA)
[3/4] Mariam Metwally (EGY) vs [5/8] Georgina Kennedy (ENG)
[2] Nouran Gohar (EGY) vs [9/16] Choi Uen Shan (HKG)

 

Chlapecká osmička je pestřejší, z Egpyta se probojovali jen dva, zato jsou tam tři junioři z Pakistánu. 

[1] Diego Elias (PER) v [5/8] Israr Ahmed (PAK)
[5/8] Eain Yow Ng (MAS) v Asim Khan (PAK)
[3/4] Youssef Soliman (EGY) v [5/8] Patrick Rooney (ENG)
[2] Tayyab Aslam (PAK) v [5/8] Saadeldin Abouaish (EGY)

 

Obvyklý výsledkový servis a aktuální program utkání je k dispozici na wsf.tournamentsoftware.com. Stream z hlavního kurtu je na adrese wsfworldjuniors.com/live. Kdo by chtěl sledovat aktuální vývoj utkání, najde ho pod tímto symbolem.

15-07-25-squash-world-juniors-2015-05-30-61[/fusion_text][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“10″ bottom_margin=““ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““/][fusion_imageframe lightbox=“no“ lightbox_image=““ style_type=“dropshadow“ bordercolor=““ bordersize=“0px“ borderradius=“0″ stylecolor=““ align=“none“ link=““ linktarget=“_self“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ hide_on_mobile=“no“ class=““ id=““] [/fusion_imageframe][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“10″ bottom_margin=““ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““/][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]