[fusion_builder_container hundred_percent=“no“ equal_height_columns=“no“ menu_anchor=““ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ class=““ id=““ background_color=““ background_image=““ background_position=“center center“ background_repeat=“no-repeat“ fade=“no“ background_parallax=“none“ parallax_speed=“0.3″ video_mp4=““ video_webm=““ video_ogv=““ video_url=““ video_aspect_ratio=“16:9″ video_loop=“yes“ video_mute=“yes“ overlay_color=““ video_preview_image=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ padding_top=““ padding_bottom=““ padding_left=““ padding_right=““][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ layout=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ border_position=“all“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“small-visibility,medium-visibility,large-visibility“ center_content=“no“ last=“no“ min_height=““ hover_type=“none“ link=““][fusion_text]

Letní horka udělaly své – vedoucí soutěží ČASQ se zase vyznamenal.

Hned na prvním turnaji v nové sezóně čekalo účastníky speciální překvapení. Kromě hlavní soutěže se hrály všechny zápasy na dva vítězné sety, dokonce i utkání o třetí místo. Takže kdo si přišel zahrát si spíše poseděl než poběhal. V centru sice strávil prakticky celý den jako dříve, protože předepsaný interval mezi zápasy je pořád stejný, ale doba na kurtu se řádně zkrátila. Kdo chtěl odejít dříve, stejně odešel. Typickým příkladem je hráč, který v prvním kole narazí na jednoho z nasazených a hladce prohraje ve třech setech. Zbytek dne stráví  v plate, kde se ve dvousetových zápasech ani nestačí zahřát, případně mu to někteří soupeři přímo skrečují. Tohle se může skutečně zrodit jen v hlavě člověka, který squash nikdy pořádně nehrál.

Bohužel soudruzi zapomněli kromě úpravy pravidel upravit taky výsledkový systém. Takže se pavouk turnaje hemží kanáry, protože výsledek na dva sety nejde nahrát. Čistá práce jako obvykle. Podle všeho nebylo na co vyčerpat odměny za úpravy pravidel, tak se muselo rychle něco vymyslet … Proto je potřeba teď hrát co nejvíce, protože další sezónu už to může být jenom na jeden set do šesti.

 

 

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]