german junior openO víkendu se v německém Hamburku hrál German Junior Open. Výborný výkon předvedl Ondra Vorlíček a veze domů ze Super Serie B17 stříbrný pohár.

Jeho cesta do finále byla hodně těžká, sobotní čtvrtfinále i semifinále byly dlouhé pětisetové bitvy. Oba své soupeře (Jamese Wyatta a Luka Logana) nakonec Ondra zdodal a v nedělním finále ho čekal  Sanjay Jeeva. Ve vyrovnaném utkání držel s Jeevou po celou dobu krok a ve čtvrtém měl značnou převahu. Až v posledním setu se začala na Ondrovi projevovat únava a nakonec po 70 minutách prohrál  2:3 (13-11, 11-13, 7-11, 11-5 a 5-11).

Na bedně byl ještě Karim Farag s třetím místem v B13. V desítce se umístil Marek Panáček v B15 na sedmém místě, Tereza Široká na šestém v G15 a Klára Hamáčková byla devátá v G13.  Kompletní výsledky turnaje jsou na adrese esf.tournamentsoftware.com, nějaké fotky jsou na  flickr.com.

[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“]

 [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]