Popis projektu

30.května 2015

Mistrovství Evropy jednotlivců ve squashi 2015 je za námi. Oba tituly z Bratislavy putují do Francie, ženské zlato Camille Serme a mužské Gregory Gaultier. Pro naše barvy vybojovala páté místo Lucka Fialová.

 

Přestože Lucka neobhájila loňský bronz, je pátá příčka, vzhledem ke zdravotním problémům, které prodělala, pěkné a zasloužené umístění. Zbytek našich žen si dnes, kromě Evy Feřtekové, se svými soupeřkami poradil a tak se podobně jako chlapi umístily ve skupině 9 – 16 v pořadí Feřteková, Klimundová a Kubáňová.

15-05-07-squash-me-bratislava-14-850-415V ženském i mužském finále nenechali reprezentanti Francie nikoho na pochybách, že to se ziskem titulů myslí vážně. Camille nad Line Hansen i Greg nad Borjou Golanem zvítězili 3:0. Nakonec byl nejnapínavějším utkáním boj o třetí místo, kde Raphael Kandra v pěti setech plných neskutečných výměn zdolal Gregoire Marche Kompletní výsledky šampionátu jsou na webu esf.tournamentsoftware.com. Záznamy utkání ze skleněného kurtu jsou na huste.tv. A pokud vše dobře dopadne, bude se tento šampionát hrát příští rok v Praze.

Sobota 30.května – výsledky

Medailové pozice

29.května 2015

Po třetím dnu Mistrovství Evropy dohráli naši muži, ženy dokončují ještě v sobotu. V sobotním finále uvidíme Line Hansen proti Camille Serme a Borju Golana proti Gregory Gaultierovi.

Naše ženy se dnes skoro všechny více či méně úspěšně potýkaly s evropskými juniorkami, Lucka Fialová si zajistila účast v sobotním utkání o páté místo s Laurou Pomportes a detailní výsledky jsou dole. Z našich hráček už bohužel žádnou neuvidíme na streamu ze skleněného kurtu.

Muži si odehráli český turnaj bez Petra Martina, který šampionát ukončil ze zdravotních důvodů. V prvním utkání našich předváděl Martin Švec své obvyklé divadlo s Ondrou Uherkou a když zjistil, že asi nevyhraje, zápas vzdal. Druhé utkání si pro sebe připsal Dan Mekbib vítězstvím 3:1 nad Ondrou Uherkou. Konečné pořadí našich ve skupině 9-16 je Mekbib, Uherka, Švec a Martin.

Kompletní výsledky šampionátu jsou na webu esf.tournamentsoftware.com. Stream ze skleněného kurtu bude i v sobotu na huste.tv, finále žen se hraje ve čtyři a mužů v pět hodin.

Pátek 29.května – výsledky

Sobota 30.května – program

28.května 2015

Druhý den Mistrovství Evropy byl opakem toho prvního. Žádný z našich hráčů nebyl ve druhém utkání úspěšný a všichni končí svou účast v hlavní soutěži. Jediný náš zástupce v hlavním pavouku tak zůstala Lucka Fialová, která vstoupila do soutěže až dnes, vítězstvím na Gabriellou Csókási.

Odpoledne pokračoval šampionát dalšími zápasy. Tam už to bylo více hratelné a odpovídaly tomu i výsledky. Ondra Uherka si asi v prvním utkání málo zaběhal, takže si střihnul první set s Puskim 19:17. Podobně si užíval Petr Martin, který si to dal s Michaelem Craigem na pět setů, s body připomínající ženskou soutěž 11-2, 2-11, 11-13, 11-6, 11-1 🙂 Bohužel ve svém druhém zápase neuspěla ani Lucka Fialová proti Nele Gilis a loňský bronz neobhájí.

Podrobnosti z jednotlivých utkání jsou k dispozici pod textem, stejně jako páteční program. Kompletní výsledky jsou na webu esf.tournamentsoftware.com. Stream ze skleněného kurtu by se měl objevit na huste.tv.

Čtvrtek 28.května – výsledky

Pátek 29.května – program

27.května 2015

První den Mistrovství Evropy jednotlivců ve squashi pro rok 2015 byl pro české hráče úspěšný, všichni nad svými soupeři zvítězili a postoupili do dalšího kola.

Výsledky jednotlivých utkání a program našich hráčů na čtvrtek jsou k dispozici pod textem. Kompletní výsledky šampionátu jsou na webu esf.tournamentsoftware.com. Podle informací od pořadatele bude možné utkání na skleněném kurtu v pátek a sobotu sledovat v přímém přenosu na www.huste.tv.

Středa 27.května – výsledky

Čtvrtek 28.května – program

25.května 2015

Mistrovství Evropy jednotlivců ve squashi 2015, které se letos koná v Bratislavě bylo nalosováno. Soupeři a časy prvních utkání našich hráčů jsou v příloze.

Všichni čeští hráči se představí už ve středu odpoledne, kromě Lucie Fialové, která díky nasazení začíná až ve čtvrtek kolem poledne. Kompletní výsledkový servis bude na webu tournamentsoftware.com, v této chvíli je k dispozici pavouk mužů a pavouk žen.

7.května 2015

15-05-07-squash-me-bratislava-04-800-400Sotva je za námi jeden evropský squashový šampionát, druhý následuje koncem května. Mistrovství Evropy jednotlivců ve squashi 2015 se uskuteční od 27. do 30.května v Bratislavě. Český squash bude zastoupen v mužském i ženském pavouku,
jaká jména se nakonec potvrdí musíme ještě počkat, vzhledem ke zdravotním problémům některých reprezentantů. Web ME už funguje na adrese www.eiccbratislava2015.sk a k dispozici jsou taky informace ze stránek ESF. Dnes bylo zveřejněno nasazení hráčů na webu esf.tournamentsoftware.com. O kvalitu šampionátu se postarala Francie, která jede v silném obsazení včetně Grega Gaultiera a Camille Serme. Slabé zastoupení má tentokrát Německo, Angličané Mistrovství Evropy jednotlivců ignorují úplně.