Popis projektu

MČR žen, mužů a masters 2015 dohráno

23. Mistrovství ČR ve squashi je minulostí. Favorité potvrdili svou výkonnost. Šestnáctý titul vybojoval Honza Koukal, který ztratil v průběhu šampionátu pouze jeden set. Kategorii žen ovládla Lucka Fialová. Vicemistry republiky se stali Petr Martin a Anna Klimundová, bronz patří Danielu Mekbibovi a Zuzaně Kubáňové.
V kategoriích masters získali titul mistra republiky Kateřina Vágnerová (35+), Denisa Linhartová (40+) a Romana Adámková (45+). V mužích Dominik Šácha (35+), Petr Veselý (40+), Štěpán Marko (45+), Hynek Jičínský (50+), Milan Vlasák (55+), Zdeněk Peroutka (60+) a Karel Janowiak (65+). Během tří dnů trvajícího mistrovství se odehrálo celkem 316 zápasů. Finálová utkání na skleněném kurtu v Metropoli Zličín bylo možné sledovat také v přímém přenosu na Nova Sport.
Kompletní výsledky najdete na www.tournamentsoftware.com.

MČR žen, mužů a masters 2015 po prvním dnu

Ve čtvrtek 5.3.2015 bylo rozehráno 23.Mistrovství republiky žen, mužů a masters. V hlavní kategorii mužů nedošlo k většímu překvapení a mezi prvních osm se probojovali všichni nasazení hráči. Petr Zatřepálek sice absolvoval pětisetovou bitvu s Jakubem Šichnárkem a Honza Koukal ztratil set s Jardou Čechem, ale soutěž mužů je zatím bez většího překvapení. V soutěži žen do osmičky proklouzla Magdaléna Lehocká, která zítra narazí na nasazenou hráčku č. 1 Lucii Fialovou, za překvapení můžeme také považovat vítězství zkušenosti nad mládím v podání Romany Adámkové, která v pěti setech udolala juniorskou reprezentantku Denisu Rohunovou. V kategoriích masters vypadl v mužích 40+ nasazený Josef Fanta, kterého vyřadil Kamil Jankovič. Páteční zápasy budou rozehrány v ráno v 9:00. Výsledkový servis a časy utkání najdete na www.tournamentsoftware.com.