Popis projektu

Prague Squash Open 2015 / 24.-27.září 2015

Na PSA Prague Open se rozhodlo o titulech. V ženské soutěži potřebovala Natalie Grinham na jedničku turnaje Deon Saffery čtyři sety. Mužské finále bylo ještě delší, rozhodovalo se až v pátém setu, kdy po 92 minutách zdolal Mark Fuller nejtěsnějším poměrem 11:9 Dougie Kempsella. Mark Fuller si tak připisuje své první vítězství na profesionálním okruhu PSA.

Hlavní soutěž mužů

Hlavní soutěž  žen

27.září 2015

15-09-24-psa-prague-15-800-500Sobotní semifinále PSA Prague Open dopadly podle očekávání u žen, kde se ve finále utkají nasazená jednička a dvojka – Saffery a Grinham.

U mužů to bohužel dopadlo jinak, jednička a dvojka jedou domů, takže ve finále Koukala s Weeninkem neuvidíme. O pohár pro vítěze si zahrají Fuller a Kempsell. Kompletní výsledky jsou v pavoucích dole, finále žen se hraje v neděli ve tři a mužů ve čtyři hodiny.

Hlavní soutěž mužů

Hlavní soutěž  žen

26.září 2015

V pátek odstartovala hlavní soutěž turnaje Prague Squash Open. Ženský pavouk už je bez naší účasti, Klimundová v prvním kole prohrála s Temple-Murray 1:3. V mužském pavouku dále hájí české barvy už jenom Honza Koukal, který v prvním kole potřeboval na Dana Mekbiba pět setů. Martin Švec prohrál ve druhém kole s Weeninkem. Kompletní výsledky po dvou kolech jsou dole. Semifinále obou turnajů se hrají v sobotu, v časech uvedených v pavouku. Obě finále pak v neděli.

Hlavní soutěž mužů

Hlavní soutěž  žen

25.září 2015

Kvalifikace na PSA turnaj Prague Squash Open nedopadla pro naše barvy moc dobře. Do hlavní soutěže postoupil po dvou vyhraných zápasech jen Petr Martin, žena neuspěla žádná.  Kompletní výsledky obou kvalifikací jsou dole. Hlavní soutěž se hraje od pátku v časech uvedených v pavouku.

Výsledky kvalifikace mužů

Výsledky kvalifikace žen

24.září 2015

Ve středu odpoledne byly zveřejněny kvalifikace mužů i žen PSA turnaje Prague Squash Open 2015.  Ve čtvrtek 24. září v 10 hodin začínají ženy, muži ve 12 hodin. Finále kvalifikace žen je naplánováno na 18 a mužů ve 20 hodin.  Pavouky obou kvalifikací jsou dole.

Kvalifikace mužů 

Kvalifikace žen

23.září 2015

PSA squash tour zavítá tento týden do Prahy na Hamr.  Na Prague Squash Open 2015 se hraje turnaj žen i mužů. Začíná se ve čtvrtek 24. září kvalifikací, ženy v 10, muži ve 12 hodin. Následuje finále kvalifikace žen v 18 a mužů ve 20 hodin. První a druhé kolo hlavní soutěže následuje v pátek ve stejných časech. Semifinále jsou plánována na sobotu od 14:00 (ženy) a od 16:00 (muži).  O vítězích turnaje se rozhodne v neděli, ženy budou hrát finále od 15:00 a muži od 16:00 hodin. Oba pavouky jsou přiloženy, další aktuality budou následovat.