[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_text]

Ve švýcarském Kriensu se od 26. do 31.května hraje desetitisícovka PSA Sekisui Open 2015. Turnaji dal před Mistrovstvím Evropy přednost taky Honza Koukal, v prvním kole se střetl s Chrisem Fullerem.

[/fusion_text][fusion_text]Honza utkání s Fullerem prohrál a na turnaji končí. Jen pro zajímavost, stejný osud potkal i další nasazené hráče – šest z osmi prohrálo v prvním kole.  A takto svoje vystoupení na turnaji hodnotil Honza.

Tak jsem prohrál s Angličanem Fullerem 3:2 na sety – 11:9 v 5. Dnes to nebyl squash, ale aerobik v sauně😄. Šílený vedro! Jsem rád, že jsem vůbec přežil. Po dlouhé turnajové pauze mám stále hodně co dohánět. Příští týden mě čeká na stejném míste další turnaj.

[/fusion_text][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“15″ bottom_margin=““ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““/][fusion_imageframe lightbox=“yes“ lightbox_image=“http://www.cz-squash.net/wp-content/uploads/2015/05/15-05-28-psa-squash-sekisui-02-660-556.png“ style_type=“dropshadow“ bordercolor=““ bordersize=“0px“ borderradius=“0″ stylecolor=““ align=“none“ link=““ linktarget=“_self“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ hide_on_mobile=“no“ class=““ id=““] [/fusion_imageframe][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“15″ bottom_margin=““ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““/][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]