Racketball je typ squashového sportu, který se hraje se na squashovém kurtu větším míčem a kratší raketou. V těchto dnech se Racketball mění na Squash 57.

Jeho popularita významně roste v Anglii a začíná se prosazovat i jinde. V těchto dnech vrcholí iniciativa, kterou vede Světová  Federace Squashe společně s England Squash a jejímž cílem je přejmenování tohoto raketového sportu na Squash 57. Nový název vychází ze zásadního rozdílu v průměru balónu – maximální průměr míče pro Racketball je 57 milimetrů, ve srovnání se 40 milimetry míčku  pro squash. Jak se tento sport hraje vám vysvětlí Daryl Selby na tomto videu.

Rebranding zajistí, že hra bude vnímána jako součást squashové rodiny a zároveň eliminuje možnost záměny s Racquetballem, který se hraje primárně v Severní Americe na podstatně větším kurtu bez tinu s úplně jiným typem míčku.
Generální sekretář WSF Andrew Shelley si myslí, že popularita hry, které se věnuje v Anglii asi 12.000 hráčů týdně, dále poroste a bude doplňovat squash v mnoha dalších zemích. Asi bude chvíli trvat, než si hráči zvyknou používat nový název  Squash 57, ale postupně bude jasněji vidět jako sport blízký squashi. Toto spojení může pomoci zvýšení popularity squashe a jeho zařazení do programu Olympiády. Oficiálním datem změny názvu na Squash 57 je 1. říjen 2016 a dole uvedený obrázek ukazuje oficiálně registrované logo.Racketball mění na Squash 57