[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_text]

První den squashového juniorského šampionátu v Eindhovenu je za námi.  V hlavní soutěži se udržel jen Dominik Dubský, Eliška Jirásková a Filip Kočárek pokračují v plate.

Po prvním volném kole se utkal Dominik Dubský s Donny Van Halem a jak je jeho zvykem, pobyt na kurtu si užil v pěti setech. Nakonec tedy svého soupeře zdolal a v pondělí hraje s Ehab Abouaishem, nasazeným 5/8.  Filip Kočárek prohrál hned své první utkání 0:3 s Christophem Zustem ze Švýcarska a v pondělí si zahraje s Tess Juttem. Eliška Jirásková v prvním zápase porazila Inge Coetzee, ale ve druhém podlehla Riině Koskinen z Finska.  Další utkání bude hrát až v úterý s Jui Kalgutkar z Indie.  

Obvyklý výsledkový servis a aktuální program utkání je k dispozici na wsf.tournamentsoftware.com. Naši junioři s představí v časech uvedených na obrázku. Kdo by chtěl sledovat aktuální vývoj utkání, najde ho pod tímto symbolem.

15-07-25-squash-world-juniors-2015-05-30-61

[/fusion_text][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“10″ bottom_margin=““ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““/][fusion_imageframe lightbox=“no“ lightbox_image=““ style_type=“dropshadow“ bordercolor=““ bordersize=“0px“ borderradius=“0″ stylecolor=““ align=“none“ link=““ linktarget=“_self“ animation_type=“0″ animation_direction=“down“ animation_speed=“0.1″ hide_on_mobile=“no“ class=““ id=““] [/fusion_imageframe][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“10″ bottom_margin=““ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““/][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]