Squashové Mistrovství světa ženských týmůKvětnová uzávěrka přihlášek squashového Mistrovství světa ženských týmů 2016 napověděla, které země se utkají v bojích o světový titul.

Přihlášeny jsou Austrálie, Rakousko, Kanada, Egypt, Anglie, Francie, Německo, Hong Kong, Indie, Japonsko, Malajsie, Mexiko, Nizozemsko, Nový Zéland, Jižní Afrika, Španělsko, Švýcarsko, USA a Wales. Kupodivu mezi účastníky chybí naše ženy. Po tom, co s velkou slávou vyhrály druhou divizi na Mistrovství Evropy, to vypadá trochu divně. Vedení svazu asi tuší, že velké plácání po ramenou by se tentokrát nekonalo, tak se raději nejede. Navíc je to po světovém šampionátu juniorů do 19 let v Polsku, který bude v létě, už druhá vrcholná akce v Evropě, kam naše oficiální reprezentace letos nejede. Zřejmě jsou akce v Evropě příliš levné, počkáme, až se bude hrát třeba v Austrálii.

Šampionát se bude konat na předměstí Issy-les-Moulineaux ve francouzském hlavním městě Paříži od 28. listopadu do 3. prosince 2016. Hrát se bude v klubech Jeu De Paume a St.Cloud, skleněný kurt bude v Palais des Sports. Výsledkový servis bude k dispozici na wsf.tournamentsoftware.com.