[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_text]

Mužské finále na Tournament of Champions 2016 bylo brutální a přineslo více jak hodinu a půl fantastického squashe, takže se vyplatilo zůstat vzhůru do čtyř ráno. Až v pátém setu dosáhl na vítězství Mohamed Elshorbagy, kterému byl Nick Matthew naprosto vyrovnaným soupeřem.

To co Matthew předváděl ve svých 35 letech je skoro neuvěřitelné a Elshorbagy to chvílemi nechápal. Konečný účet vypadá takto.

[1] Mohamed Elshorbagy (EGY) – [2] Nick Matthew (ENG) 3:2 (92m)

Tournament of Champions 2016

 

Ženský titul si odváží Nour El Sherbini, když ve finále porazila Amandu Sobhy. Američanka hrála výborně a kladla odpor až do posledního míče, ale Sherbini byla přece jen lepší a získala svůj první velký titul na profi tour.

[7] Nour El Sherbini (EGY) – [10] Amanda Sobhy (USA) 3:1 (11-4, 9-11, 12-10, 11-8) (46m)

Tournament of Champions 2016[/fusion_text][fusion_separator style_type=“none“ top_margin=“20″ bottom_margin=““ sep_color=““ border_size=““ icon=““ icon_circle=““ icon_circle_color=““ width=““ alignment=“center“ class=““ id=““/][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]