[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_text]

15-09-12-squash-muzi-a-03-900-1177Turnaj kategorie A v Praze měl na programu v neděli nejprve obě semifinálová utkání. Do finále postoupil Honza Koukal výhrou 3:2 nad Petrem Martinem a Dan Mekbib po vítězství 3:1 nad Martinem Švecem. Vítězství si nakonec odnáší Honza Koukal po výsledku 3:1 s Danem a třetí místo získal Petr Martin také výhrou 3:1 nad Martinem.

V Ostravě Mariánských Horách se hrál o víkendu také turnaj mužů C, kde první tři místa obsadili Babišta, Rohun a Juráň. Kompletní výsledky turnaje jsou k dispozici zde. Další výsledky najdete v kalendáři u každé akce.

Kde zjišťují výsledky hráči, které squashové dění zajímá, je záhadou. Bohužel se opět potvrdilo, jak daleko je od předvolebních slibů ke skutečnosti. Bezmála po roce se vedení svazu podařilo spustit zázračný software za pár set tisíc, aby se zjistilo, že to je nedodělaný zmetek. Jeho uvedení předcházela informace, že výkonný výbor byl velmi překvapen vypnutím starého systému. Podle toho, co jsme zjistili, vypnutí systému předcházely více než dvouměsíční urgence dodavatele programu, aby svaz uhradil dlužné částky za provoz systému v loňském a letošním roce. Takže nebezpečí, že pokud nebudou uhrazeny dlužné faktury, dojde z vypnutí systému, si vedení svazu bylo dobře vědomo.

Pokud jde o nový systém, skutečnost že části hráčů a klubů nefunguje přihlášení do systému je asi programátorský oříšek. Ale že nefungují elementární věci je neuvěřitelné. Na turnaje se může hlásit každý kam se mu líbí, šestnáctiletí junioři hrají v rozporu s pravidly turnaje do 23 let, žebříčky neobsahují žádné údaje o tom, jak vznikly, takže uvedené body a pořadí není podle čeho ověřit. Navíc některé slíbené žebříčky doposud zveřejněny nebyly vůbec. Po přihlášení na turnaj je problém zjistit s kým kdo vlastně hraje, o nemožnosti zobrazení celého pavouka nemluvě. Nejhorší je, že nefunguje ani to, co nemá s programem nic společného. Výsledky odehraných turnajů jsou asi tajné, protože ani týden po juniorech v Hradci a Pardubicích je není možné nikde vypátrat. Pověsit na web výsledky v excelu je práce asi na pět minut. Budeme muset počkat, pravděpodobně na to ale bude potřeba vypsat tučnou odměnu, zadarmo to už nikdo dělat nebude ….[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]