[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][fusion_text]

Čtvrteční semifinále  na Qatar Classic stála za shlédnutí. Kvalifikant Ryan Cuskelly už na Mohameda Elshorbagyho nestačil, stejně jako Omneya Abdel Kawy na Lauru Massaro.  Ale druhá dvě semi byla špičková.

15-10-21-psa-squash-qatar-14-800-500Obhájkyně zdejšího titulu  Nicol David podlehla v dramatických pěti setech Nour El Sherbini a letos se do finále nepodívá.  Sety byly 11-6, 10-12, 5-11, 11-4 a 11-9. Skvělé výkony předváděli Gregory Gaultier a Mazen Hesham. Skóre se měnilo jako na houpačce a ani vedení o pět bodů nezajistilo vítězný set. Oba hráči předváděli to nejlepší ze svého sortimentu a závěr posledního setu byla skutečná lahůdka. Greg výrazně vedl a měl několik  matchballů, které neproměnil. Mazen stáhl na 10:10 a následovaly jeho setboly, které taky neproměnil. Nakonec udělal závěrečnou tečku Greg a zvítezil 4-11, 12-10, 11-9, a 14-12.

Páteční finále začínají v 16:00 hodin na PSA Squsah TV.

[4] Laura Massaro (ENG) vs [6] Nour El Sherbini (EGY)

následuje

[1] Mohamed Elshorbagy (EGY) vs [2] Gregory Gaultier (FRA)

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]